Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Efektywność energetyczna budynków - obowiązki i uprawnienia...

  ;Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Jeśli nie spełniasz wymagań wynikających z przepisów, to Minister Inwestycji i Rozwoju wyda ci decyzję o odmowie wpisu do wykazu. Dostęp do (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  i hasło do bankowości elektronicznej. Gdy system przeniesie Cię na PUE, uzupełnij wymagane dane i zaakceptuj regulaminy. bezpośrednio ze strony Twojego banku – kliknij w odpowiednią (...)

 • 500+ na nowy okres świadczeniowy

  rejestracji i wypełnij formularz. Ustal hasło do konta. Login otrzymasz na e-mail podany w formularzu. Potwierdź swoją tożsamość. Możesz to zrobić na kilka sposobów. (...)

 • Porada prawna na temat login i hasło do eru-pzu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat login i hasło do eru-pzu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak otrzymać zaświadczenie o przebiegu ubezpieczeń społecznych z ZUS?

  certyfikatu kwalifikowanego lub login i hasło do profilu zaufanego ePUAP.   Jakie są terminy? Zaświadczenia o przebiegu ubezpieczeń wydawane są  bezzwłocznie, nie później (...)

 • Jeden login do urzędów, portali i banków

  publicznych i e-usług świadczonych przez administrację. Wszystko za pomocą jednego - a nie jak dotychczas - wielu loginów i haseł. Dostęp do portali usługowych - w myśl przyjętych (...)

 • Baza forum dyskusyjnego a GIODO

  zidentyfikować konkretną osobą. Adres e-mail również może być przecież założony w darmowych portalach i nie musi wskazywać konkretnego Kowalskiego. Jedyne dane wymagane podczas rejestracji to (...)

 • Niewinny żart zakończy się w sądzie

  tych spotkań najczęściej surfowali po sieci lub grali na komputerze. Właśnie wtedy chłopak zobaczył jak jego przyjaciel loguje się na jednym z portali społecznościowych, zapamiętał jego hasło (...)

 • Zmiany w ustawie o odpadach

  właściwości powodujące, że odpady są odpadami niebezpiecznymi. Uchwalona ustawa zmierza do uregulowania tych kwestii poprzez zastosowanie odesłań do przepisów zawartych we wskazanych (...)

 • Rejestracja spółki z o.o. przez internet

  tożsamości. W przypadku osoby prawnej należy dodatkowo przygotować nazwę, nr NIP, adres siedziby oraz nr REGON. Każdy musi też podać swój adres e-mail oraz ustalić login i hasło. Po (...)

 • Aplikacja SHRIMP w kolejnych regionach

  korzystania z aplikacji będą login i hasło dostępu przekazywane przez UOKiK na podstawie wniosku złożonego do Urzędu - jego wzór stanowi załącznik nr 1 do rozporządzenia. (...)

 • Fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności

  (źródło: zaufanatrzeciastrona.pl): Jeśli strona prosi o login i hasło do bankowości internetowej, sprawdź w pasku przeglądarki, czy jej adres internetowy zgadza się (...)

 • ZUS przez internet. Zobacz, co załatwisz

  wówczas login i wybierzemy hasło. Następnie konieczna będzie osobista wizyta w oddziale ZUS, aby potwierdzić swoją tożsamość. - Osoby posiadające profil zaufany ePUAP lub certyfikat (...)

 • Sądy elektroniczne w drobnych sprawach

  sprawy na każdym etapie postępowania. Zaproponowano, by identyfikacja powoda następowała przez login i hasło, które umożliwią mu korzystanie z konta osobistego na internetowym (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Przestepstwo komputerowe?

  Zwracam się do Was o pomoc w poważnej sprawie. Niedawno czyli około poł roku temu, zostałem oskarżony o kradzież haseł dostępowych do internetu, (...)

 • Podpis elektroniczny-ciekawy przypadek

  W domu maklerskim "X" posiadam rachunek inwestycyjny oraz podpisaną umowę na zlecenia składane poprzez internet.Zajmuję się kontraktami (...)

 • Problem z mBank!

  Mam strasznie nieprzyjemną sprawe i problem. Pewnego dnia wchodząc na moje konto bankowe przez internet ze zdziwieniem zauważyłem że ktoś bo napewno (...)

 • problem z tranzakcjami na karcie kredytowej

  Witam. Mam taki problem i szukam pomocy w tej sprawie, postaram się opisać go w miarę jak najszybciej. Otóż w wakacje przez 2 miesiące przebywałem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane