Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • pracujemy 8.5h

  1. W umowie o prace mamy napisane 40 godzinny wymiar pracy. tymczasem godziny otwarcia zakładu są od 9.30 do 18.00, natomias co gorsza to wychodzimy (...)

 • Lista obecności, czy musi być specjalny druk?

  Czy jako pracodawca muszę przygotować jakieś specjalne druki na listę obecności czy mogą to być zwykłe listy z podpisem każdego pracownika?

 • lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo

  Witam Czy jest gdzieś dostępna do pobrania lista obecności dla pracowników?Będe wdzieczna za wszelkie informacje

 • zwrot obuwia / wymiana

  Witam, w dniu dzisiejszym 11.07.2011 w sklepie obuwniczym dokonałam zakupu sandał w cenie 269 zł (przecena z 299 zł). Przed decyzją zakupu w salonie (...)

 • Czy praca po 10h, codziennie jest dozwolona

  Witam Mniej więcej w połowie zeszłego roku pracodawca, w firmie reklamowej, w której jestem zatrudniony (umowa o pracę)zarządził, iż pracujemy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane