Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Czy lista obecności dla pracowników jest obowiązkowa?

  PIP, bądź później, na etapie sądowym.  prawo pracy, obowiązki pracodawcy, obowiązki pracownika, czas pracy, lista obecności, potwierdzenie obecności

 • Rozkład czasu pracy i lista obecności

  udostępnia tę ewidencję pracownikowi, na jego żądanie. W stosunku do pracowników objętych systemem zadaniowego czasu pracy, pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem (...)

 • Przechowywanie dokumentacji szkoleń BHP pracownika

  nie miał zastrzeżeń do przechowywania dokumentów ze szkoleń w aktach osobowych pracowników, nie interesowały też go listy obecności na w/w szkoleniach. Zgodnie z treścią artykułu (...)

 • Porada prawna na temat lista obecności pracowników druk do pobrania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat lista obecności pracowników druk do pobrania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Godzina rozpoczęcia pracy

  możnością czynienia użytku przez pracodawcę z umiejętności zawodowych pracownika, z drugiej natomiast gotowością pracownika do podejmowania zadań wynikających z rodzaju pracy określonego w umowie (...)

 • Ochrona danych osobowych a lista obecności

  obowiązek prowadzenia oddzielnych list obecności dla każdego pracownika. Udostępnienie jednemu pracownikowi listy z danymi pozostałych pracowników, mogłoby stanowić naruszenie ich danych osobowych. (...)

 • Pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

  od września chodziły do tzw. zerówki i do wszystkich uczniów z wyłączeniem tych ze szkół dla dorosłych. Uczniowie i dzieci mogą otrzymać: zasiłek losowy na cele edukacyjne (...)

 • Jakie zmiany szykują się w VAT?

  sprzedaży, w celu ustalenia, czy nie nastąpiło przekroczenie kwoty uprawniającej do korzystania z tej formy opodatkowania, jest obowiązany do składania deklaracji uproszczonej. Podatnikowi, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane