Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Najniższy od lat poziom wakatów w polskiej Policji

  stan zatrudnienia. Z danych Biura Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji wynika, że obecnie liczba policjantów w całej Polsce przekroczyła 100 tysięcy i wynosi blisko 100.500 (...)

 • Zatrważające dane o śmiertelności w wypadkach w Polsce. NIK bije na alarm

  W Polsce na sto wypadków drogowych ginie średnio dwa razy więcej osób niż w innych krajach UE. Poprawy wymaga poziom wyszkolenia policjantów drogówki, wśród których ponad (...)

 • Mniej skradzionych samochodów w całej Polsce

  to kolejny już rok spadku tej przestępczości. Już od kilku lat liczba kradzionych samochodów w naszym kraju spada. Jeszcze w 1999 roku w Polsce skradziono 71.543 samochody, (...)

 • Opinia prawna na temat liczba policjantów w polsce

  Nie szukaj dłużej informacji na temat liczba policjantów w polsce, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bezpieczeństwo w Polsce w 2012 roku. Jest raport

  różnica wynika ze zorganizowanych w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W związku z przeprowadzonymi w 2012 roku imprezami masowymi obrażenia odniosły 72 osoby, (...)

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  , które: w Polsce mają zatrudnienie, czyli pracownicy, którzy podejmują pracę sezonową w innym państwie członkowskim w czasie swego płatnego urlopu wypoczynkowego (...)

 • Polsko-niemiecka wymiana policjantów

  zmotoryzowanym na autostradach w rejonie Fuldy z policjantami z Bad Hersfeld. Byłem uczestnikiem kilku kontroli drogowych - przede wszystkim - kierowców samochodów ciężarowych (...)

 • Detaliczny rynek dostępu do Internetu szerokopasmowego

  Implementacyjnego Komisji Europejskiej poziom nasycenia usługami szerokopasmowymi w Polsce zwiększył się do 13,2%. Różnice w wielkości penetracji między danymi UKE w powyższym (...)

 • 100 tys. zarzutów w 9 lat - to efekty pracy CBŚ

  marihuany i kokainy. 2008 - wyniki pracy Centralnego Biura Śledczego w ujęciu statystycznym:Zainteresowaniem objęto prawie 4,9 tys. osób działających w 425 grupach przestępczych, w (...)

 • Seniorze - uważaj!

  dostrzega szczególną potrzebę zwiększenia wiedzy - w ciągu niespełna dwóch miesięcy w wykładach prowadzonych przez psychologów i policjantów w 26 miastach wzięło udział (...)

 • 14 Raport Komisji Europejskiej

  Włoszech, na Litwie i w Luksemburgu liczba ta wynosi ponad 140 proc. Średni udział w rynku czołowych operatorów zmniejszył się w zeszłym roku o około 3 proc., co świadczy o (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków

  Chciałem w szanownym gronie osób zajmujących się prawem zadać pytanie: Czy jesteście za legalizacją miękkich narkotyków (np. marihunana) oraz (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

  Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez (...)

 • Prawo rodzicielskie

  Chce pozbawic ojca mojego 6 letniego dziecka wladzy rodzicielskiej, nie widuje sie on z corka od 3 lat i sie nia nie interesuje, jak sprawic by sad przyznal (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane