Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o czasie pracy kierowców

  krótszym niż 30 minut, w przypadku gdy liczba godzin pracy nie przekracza 9 godzin, oraz w wymiarze nie krótszym niż 45 minut, w przypadku gdy liczba (...)

 • Zagraniczne podróże ze zwierzętami

  z dnia 22 grudnia 2006 r., dotyczącej niektórych środków ochronnych w odniesieniu do wysoce zjadliwej grypy ptaków oraz przemieszczania do Wspólnoty (...)

 • Jak ustalić pracownikom czas pracy?

  godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym. Ograniczenie to nie dotyczy jednak pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy. Liczba godzin (...)

 • Porada prawna na temat liczba godzin do wypracowania w 2011 r maj

  Nie szukaj dłużej informacji na temat liczba godzin do wypracowania w 2011 r maj, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks wyborczy

  nieprawidłowości w rejestrze wyborców, w szczególności w sprawie:  1)   pominięcia wyborcy w rejestrze wyborców;  2)   (...)

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  organizacji dojazdów lub pokrycia kosztów przejazdu do szkół obwodowych. Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i ośrodków Od (...)

 • Stosowanie ustawy o STIR

  Szefa KAS rejestr prowadzony w systemie teleinformatycznym, służący do gromadzenia wszelkiego rodzaju danych podatkowych), oraz systemów teleinformatycznych banków i (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  czasu objęcia ich układem zbiorowym pracy lub regulaminem wynagradzania określi, w drodze rozporządzenia, minister właściwy do spraw szkolnictwa wyższego w porozumieniu z ministrem właściwym (...)

 • Czas pracy po zmianach

  2004 r. będzie to 17 tygodni* 40 godzin. Do tego dodajemy 8*3 dni pozostałe w czerwcu i otrzymujemy sumę 704 godziny. Każde święto występujące w okresie rozliczeniowym (...)

 • Ustawa o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz o języku regionalnym

  identyfikację gminy (nazwa województwa, nazwa powiatu, nazwa gminy) oraz informacje, o których mowa w ust. 2. Art. 11. 1. W gminie wpisanej do Urzędowego Rejestru pracownikom zatrudnionym (...)

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  alimentacyjnymi w rozumieniu przepisów o pomocy osobom uprawnionym do alimentów mogą zostać skierowani przez starostę, na zasadach dotyczących robót publicznych, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane