Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Co komornik może zabrać dzieciom?

  komorników. Wówczas potrzebne będą m.in. zeznania dziadka i babci, że rzeczywiście takiego pieska w prezencie kupili. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl komornik, licytacje komornicze, (...)

 • Licytacje komornicze będą on-line

  . Taki dokument zostanie wydany po uchwaleniu opisanych przepisów. Jest na to szansa w następnej kadencji Sejmu. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl licytacja komornicza, licytacje, aukcja, internet

 • Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

  trafiają na licytacje komornicze. Może się zdarzyć tak, że licytowana nieruchomość będzie należała do kilku współwłaścicieli. Jednym ze sposobów zniesienia współwłasności (...)

 • Opinia prawna na temat licytacje komornicze krotoszyn

  Nie szukaj dłużej informacji na temat licytacje komornicze krotoszyn, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Informacja o licytacji komorniczej będzie powszechniejsza

  Madejski, e-prawnik.pl licytacje komornicze, komornik, licytacja, Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Licytacje komornicze

  Mam pytanie - znalazłem tu na stronie ogłoszenia licytacyjne. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was kiedyś kupował coś poprzez licytacje komornicze? (...)

 • licytacje komornicze

  witam. chciałabym się dowiedzieć, czy macie jakieś doświadczenia z licytacjami komorniczymi? jak ten proces wygląda? z góry dziękuję za odpowiedź!

 • Komornik - umorzenie postepowania

  Witajcie Czy ktos zna przepis ktory definije warunki w jakich komoznik moze umorzyc postepowanie na pozew bylego dluznika??? Znajoma 4 lata temu jeden (...)

 • Egzekucja alimentów; problem z komornikiem.

  Witam. Mam taką straszną sytuacje w domu :( Mojej mamie zostały przyznane alimenty na dzieci (choć nie ma rozdzielności majątkowej z ojcem ani (...)

 • wartośc nieruchomości do wartości długu

  mój dług wynosi 80 000 zł , zajęta nieruchomość około 500 000 zł. Czy komornik może wszcząśc postępowanie komornicze/oszacowanie i wreszcie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane