Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ogloszenie licytacji w prasie

  W koncu po 10 latach doczekalem sie terminu licytacji nieruchomosci jako wierzyciel. Mam teraz zapytanie gdzie jest uregulowana kwestia ogloszenia w prasie (...)

 • Licytacja komornicza

  Co zrobić jeśli doszło do licytacji komorniczej? Czy nowy właściciel może wyrzucić zameldowaną na stałe rodzinę? (jerzy) nie jestem pewna na (...)

 • Mieszkanie - licytacja

  Komornik chce licytować mieszkanie warte 200 tys. zł za dług w wysokości 16 tys zł - dług jest spłacany systematycznie - z emerytury co miesiąc (...)

 • Licytacja ruchomości

  Prowadzę małą działalność, powili spłacam długi, ale niedawno komornik zajął mi sprzęt w firmie i poinformował o ich licytacji. Czy mogę w (...)

 • licytacja domu

  mam pytanie.mam dług 20tys,w kwietniu komornik wezwał mnie i męza do siebie i uzgodniliśmy ze bedzie strącał z pensji męża co miesiąc 60% wynagrodzenia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane