Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Międzynarodowy transport drogowy rzeczy

  drogowych jako działalności pomocniczej w stosunku do jego podstawowej działalności gospodarczej. Zaświadczenie na międzynarodowy niezarobkowy przewóz drogowy uprawnia do wykonywania (...)

 • Wynajem samochodów przedsiębiorcy z licencją

  dysponuje na podstawie umów najmu. licencja, transport drogowy, przedsiębiorca, najem

 • Licencja na transport rzeczy

  drogowy to krajowy transport drogowy lub międzynarodowy transport drogowy; określenie to obejmuje również: a) każdy przejazd drogowy wykonywany przez przedsiębiorcę (...)

 • Porada prawna na temat licencja na transport drogowy do 3,5 t

  Nie szukaj dłużej informacji na temat licencja na transport drogowy do 3,5 t, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Karalność a licencja transportowa

  prawa. Zatem będzie mógł Pan ubiegać się o licencję na transport drogowy dopiero po upływie wskazanych wcześniej terminów. zatarcie skazania, licencja na (...)

 • licencja na transport miedzynarodowy

  drogowy, licencja, transport rzeczy, transport powyżej 3,5 tony,

 • Licencja na transport drogowy w spółce cywilnej

  Jest spółka cywilna 2 osób. Spółka świadczy usługi transportu międzynarodowego. Posiada licencje na transport międzynarodowy. Czy wystąpienie jednego ze wspólników ze spółki ma jakiś (...)

 • Krajowy transport drogowy (pojazd dmc < 3.5t)

  podejmowania i wykonywania krajowego transportu drogowego (po prostu prawo nie wymaga od Pana licencji). zarobkowy transport drogowy, licencja, certyfikat kwalifikacji zawodowych przewoźnika, (...)

 • Transport drogowy na nowych zasadach

  narzucanych przez Unię Europejską. Nowe przepisy regulują na jakich zasadach otrzymać można zezwolenie na przewóz drogowy osób lub towarów. Licencja na krajowy transport (...)

 • Odpłatny transport z zabezpieczeniem medycznym

  ) organów do przeszczepu lub poszkodowanych w wypadkach np. na autostradzie. Ponadto przepisów ustawy o transporcie drogowym nie stosuje się do: a) przewozu drogowego wykonywanego (...)

 • Licencja na transport drogowy towarów

  \"licencją\". Odnosi się to zarówno do transportu krajowego, jak i do transportu międzynarodowego. Jak zauważyła Renata Stachowska w publikacji Komentarz do ustawy o transporcie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Licencja na transport ciężarowy

  Czy osoba prowadząca działalność gospodarczą - świadcząca usługi transportowe (transport ciężarowy) na terytorium Polski musi posiadać licencje (...)

 • Firma Transportowa

  Witam, sporo szukałem na ten temat ale dobitnej odpowiedzi nigdzie nie mogę uzyskać. Do rzeczy, otworzyłem działalność gospodarczą z zakresu przewozu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane