Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bezpłatne leki dla seniorów

  ogólnych, leki przysługujące na podstawie innych uprawnień dodatkowych, jak również leki za pełną odpłatnością. Wyjątkiem są leki zawierające środki odurzające lub (...)

 • PIT 2013: Wydatki na leki mogą być ulgą podatkową

  zeznaniach podatkowych PIT-37 i PIT-36, do których należy dołączyć formularz PIT-O. Wydatki na leki można także odliczyć od przychodu podlegającego opodatkowaniu ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych (...)

 • Jak skorzystać z refundacji leków?

  refundacja. To właśnie dzięki refundacji możesz kupić taniej: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego, wyroby medyczne. Gdzie kupisz leki refundowane? Refundowane produkty (...)

 • Porada prawna na temat leki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat leki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowe wykazy leków refundowanych i leczenie chorób rzadkich

  rodzaju przyjmowanej insuliny. Wydatki refundacyjne NFZ wzrosną o ok. 18 mln zł VI. Nowe leki generyczne. W wykazach znajdą się 202 nowe leki generyczne. VII. Nowocześniejsze postaci leków

 • Program Leki 75+ z korzyścią dla pacjentów

  receptę, będzie wiedział o lekach, które zlecili pacjentowi lekarze innych specjalności. Ewentualne rozszerzenie uprawnień do wystawiania recept na bezpłatne leki dla seniorów będzie (...)

 • Ulga rehabilitacyjna do rozliczenia za 2017 rok

  niepełnosprawną i ponosi wydatki na zakup leków dla siebie, jak również kupuje leki dla osoby niepełnosprawnej, którą ma na utrzymaniu, to w takiej sytuacji podatnik sumuje kwotę (...)

 • Jakie świadczenia opieki zdrowotnej będą finansowane ze środków publicznych?

  Honorowego Dawcy Krwi" mają prawo do bezpłatnego zaopatrzenia w leki objęte wykazami leków podstawowych i uzupełniających do wysokości limitu. Bezpłatne zaopatrzenie w leki umieszczone w wykazach (...)

 • Zalecenia WHO odnośnie zachowania podczas upałów

  nagłych przypadkach, takich jak antybiotyki, leki działające na receptory adrenergiczne, insulina, czy leki przeciwbólowe i uspokajające.Źródło: ‘Heat Health Action Plans. (...)

 • Rabaty i marże

  i materiałów medycznych. Przepisy prawa nie przewidują w tym zakresie cen minimalnych. A zatem podmiot prowadzący aptekę może sprzedawać leki po cenie niższej od ceny urzędowej. Może zatem

 • Koniec tanich leków

  . Wiele osób nie rozumie co jest tego przyczyną, bowiem nie jest możliwe, aby za taką cenę nabyć te leki. Co więcej, leki w takiej cenie nie są dostępne dla wszystkich, bowiem ten rodzaj (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane