Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  , którzy na pewno pójdą z nim do lekarza i to on zdecyduje, jaki lek powinno przyjmować. Lekarstwa stosowane niewłaściwie mogą odnieść zupełnie inny skutek do zamierzonego, a czasami (...)

 • Leki na katar działają jak narkotyk

  Dlatego trzeba ograniczyć ich sprzedaż. Apteka wyda nam tylko jedno opakowanie lekarstwa. Chodzi m.in. o popularne środki na katar dostępne bez recepty, takie jak Cirrus, Acatar AT oraz Sudafed

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  , ubrania, lekarstwa itp., ale także na pomoc rodzinie w formie opłacania usług, tj. np. opłacanie kursów językowych, żłobka, przedszkola, basenu, teatru, kosztów internatu, wykupienie

 • Porada prawna na temat lekarstwa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat lekarstwa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koniec tanich leków. Apteki nie dadzą rabatu

  zostaną pozbawione możliwości konkurowania. - W efekcie pacjenci poniosą wyższe wydatki na droższe lekarstwa. Jednocześnie zmniejszy się dostępność leków dla osób o niższych dochodach (...)

 • Lekarstwa pod kontrolą. Są nowe przepisy

  dłuższej perspektywie czasowej wprowadzenie tych przepisów może przyczynić się do zmniejszenia liczby przypadków uzależnień, powikłań i zatruć polekowych.źródło: www.mz.gov.pl prawo, farmaceuci, (...)

 • Ulga na zakup lekarstw

  ulgi rehabilitacyjnej?   lekarstwa, leki, ulga, zakup, podatek, odliczenie, wydatki

 • Ceny leków i materiałów medycznych

  detalicznych na środki farmaceutyczne i materiały medyczne (Dz. U. 2002 r., Nr 29, poz. 274 ze zmianami). farmaceutyczne, lekarstwa, ceny, leki, apteka, sprzedaż, materiały medyczne

 • Jak segregować odpady od 1 lipca 2017 r.?

  należy pamiętać o odpadach niebezpiecznych, do których zaliczają się zużyte baterie i akumulatory, przeterminowane lekarstwa, zużyte świetlówki, odpady po żrących chemikaliach (np. (...)

 • Zaspokojenie zwykłych potrzeb rodziny a odpowiedzialność małżonków

  ;wartość przedmiotu zobowiązania, jak np. zakupy w sklepie spożywczym "na zeszyt", pożyczka na lekarstwa, zakupy ziemniaków na zimę, odzieży, drobnych przedmiotów urządzenia (...)

 • Jaka część majątku wspólnego nie podlega podziałowi po ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej?

  szkolne, rachunki za media, lekarstwa, itp. Do chwili złożenia wniosku o podział majątku cała kwota z lokaty została wydatkowana na bieżące potrzeby. W toku sprawy działowej Pan Z. zarzucił byłej (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Uzasadnienie pozwu o alimenty

  Witam serdecznie, właśnie jestem na etapie pisania pozwu o alimenty. Nie jestem mężatką, w ciąże zaszłam z moim byłym chłopakiem, który rzecz (...)

 • o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

  -mam wykształcenie zawodowe, -od 8 lat pracuje w preznej firmie ale zarobki wachaja sie miedzy 1600-2000netto/mies w zaleznosci od produktywnosci i ilosci (...)

 • podać do sądu czy nie???

  Poproszę o poradę! Jestem mamą samotnie wychowującą 3-letnią dziwczynkę.Dziecko posiada moje nazwisko ponieważ z ojcem dziecka nie doszliśmy (...)

 • alimenty na byłą żonę

  witam, od 3 lat jestem po rozwodzie (sąd orzekł, że wina leży po mojej stronie), płacę regularnie alimenty na dziecko 450zł/m-c przy zarobkach 2100zł (...)

 • chcę poślubić 17letnią dziewczynę

  Mam takie pytanie. chcę poślubić nie letnią dziewczynę z tym że jej rodzice nie wyrażają na to zgody. Jest w wieku 17 lat. Kupuje dla niej lekarstwa (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane