Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Fałszywa legitymacja szkolna

  Witam. Jutro 18 ma moja kolezanka w pubie, ale tam nie wolno wchodzic osobom ponizej 18 roku zycia. Kolega powiedzial ze moze mi zrobic falszywa legitymacje... (...)

 • Podrobiona legitymacja

  Witam! Pół roku temu chciałem jechać na wycieczke, gdzie była potrzebna legitymacja szkolna, a ja miałem nie ważną(nie była podbita) więc na (...)

 • opieka medyczna na urlopie

  Jakie dokumenty potrzebne są do uzyskania bezpłatnej pomocy medycznej na urlopie poza miejscem zamieszkania? Oraz jakie inne prawa przysługują pacjentowi (...)

 • Mandat w pkp koleje mazowieckie legitymacja

  Witam! Otóż dziś dostałem mandat podczas podróży kolejami mazowieckimi. Powodem wystawienia była niepodstemplowana legitymacja szkolna. Na śmierć (...)

 • ubezpieczenie ucznia

  Witam. mam takie pytanie jakim dokumentem mam się okazać podczas pobytu w szpitalu jeżeli moi rodzice pracują legalnie za granicą a ja się uczę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane