Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Kwaterunek

    Czy ktos moglby mnie oswiecic jaka jest roznica przy zakupie mieszkania na rynku wtornym spoldzielczego a kwaterunkowego?! żadna .Kupujac na rynku wtórnym (...)

  • kwaterunek mieszkanie

    moja babcia mieszka w mieszkaniu kwaterunkowym - jest głównym lokatorem, od 2 lat jestem zameldowany w tym mieszkaniu, czy po śmierci babci będę miał (...)

  • Przydział na kwaterunek

    Od kilku lat zamieszkuję bez meldunku w mieszkaniu kwaterunkowym. Od tego czasu główny najemca nie pojawił się ani razu. Wszystkie rachunki są opłacane (...)

  • Alimenty dla byłej żony

    Mój przyjaciel ma orzeczony rozwód o jego winie. Pracuje jako żołnierz zawodowy i zarabia 2300zł netto. Z tego płaci alimenty na dwoje (jedno teraz (...)

  • meldunek z tytułu opieki (kwaterunek)

    Moja 81-letnia babcia chce zameldować mnie z tytułu opieki nad sobą (mam 25 w przyszłym roku kończę studia)w swoim mieszkaniu kwaterunkowym,którego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane