Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Po zniesieniu współwłasności

  złożenie formularza „wniosek o założenie księgi wieczystej\" (formularz KW-ZAL), dostępnego w sądach lub na stronie www.ms.gov.pl. Wniosek taki składa się do Wydziału Ksiąg Wieczystych (...)

 • Deklaracja wekslowa - wersja I

  Deklaracja wekslowa (inaczej porozumienie wekslowe, oświadczenie wekslowe) jest wiążącym wierzyciela Remitenta oświadczeniem Wystawcy weksla, określającym sposób wypełnienia weksla własnego in blanco

 • Nowe zasady szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

  egzaminowania, do właściwego organu nadzoru, skargi i zastrzeżenia co do jego przebiegu i oceny.  Ośrodek egzaminowania przesyła, po sprawdzeniu pod względem kompletności i poprawności wypełnienia, (...)

 • Porada prawna na temat kw-zal wzór wypełnienia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kw-zal wzór wypełnienia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Refundacje wynagrodzeń wypłacanych młodocianym pracownikom

  umowie. Wzór wniosku o dokonanie refundacji jest także określony w załączniku do rozporządzenia.  Do wniosku o dokonanie refundacji pracodawca powinien dołączyć poświadczone za zgodność (...)

 • Wzór podpisu prezesa zarządu

  . Ujawnienie zmian w zarządzie wymaga wypełnienia formularza KRS-Z3 oraz załącznika KRS-ZK, w którym wykreśleniu ulegnie jeden z członków zarządu. Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt, że przedstawiony (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  adwokata lub radcy prawnego wraz z wnioskiem o zwolnienie od kosztów sądowych i komunikatywność niezbędnych pouczeń dla stron co do sposobu wypełnienia, skutków niezłożenia oraz złożenia nieprawdziwego

 • Zwolnienia grupowe a świadectwo pracy

  sposobu i trybu jego wydawania i prostowania (Dz. U. 1996 r., Nr 60, poz. 282). Zawiera ono załącznik stanowiący wzór świadectwa pracy oraz instrukcję jego wypełnienia. Informacje o wypowiedzeniu (...)

 • Umowa pożyczki - zabezpieczenie

  uprawniony do wypełnienia weksla. Będąc posiadaczem weksla, (jeżeli nie będzie na nim przeciwstawnych klauzul może Pan go zbyć), może Pan także zbyć wierzytelność wynikającą z umowy pożyczki. (...)

 • Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami

  organu właściwego do spraw wydawania praw jazdy również za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Formularz wniosku elektronicznego, którego wzór określa załącznik nr 3a do rozporządzenia, (...)

 • Wzór - Wniosek o zmianę wpisu w KRS - sprawozdanie finansowe (KRS-Z30)

  wypełnienia można pobrać m.in. ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości www.ms.gov.pl sprawozdanie finansowe, bilans, rachunek zysków i strat, KRS, KRS-Z30, biegły rewident, spółka, handlowa, akcyjna, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Odszkodowania za słupy

  Tego rodzaju odszkodowania przysługują właścicielom ziemi, na której znajdują się słupy energetyczne, tranzystory, rurociągi i inne elementy infrastruktury. (...)

 • Gotowe wzory pozwów rozwodowych do pobrania

  Zapraszam na www.pozew-rozwodowy.prawnik-online.eu znajda tam Państwo różne wzory pozwów rozwodowych, pozwy o separację , alimenty itp. Na stronie (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • alimenty i ustalenie ojcostwa

  Pewna dziewczyna w 8 miesiacu ciazy pozwala mnie do sadu o alimenty. Widzialem ja raz jedyny w zyciu i wtedy wspolzylismy na dyskotece, (oboje nietrzezwi). (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane