Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Po zniesieniu współwłasności

  ;rej współwłasność została zniesiona. Wniosek w wpis w księdze wieczystej ma formę standardowego formularza (formularz KW-WPIS). Jeżeli nieruchomość nie ma księgi wieczystej, konieczne (...)

 • Deklaracja wekslowa - wersja I

  Deklaracja wekslowa (inaczej porozumienie wekslowe, oświadczenie wekslowe) jest wiążącym wierzyciela Remitenta oświadczeniem Wystawcy weksla, określającym sposób wypełnienia weksla własnego in blanco

 • Nowe zasady szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

  egzaminowania, do właściwego organu nadzoru, skargi i zastrzeżenia co do jego przebiegu i oceny.  Ośrodek egzaminowania przesyła, po sprawdzeniu pod względem kompletności i poprawności wypełnienia, (...)

 • Opinia prawna na temat kw-wpis wzór wypełnienia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kw-wpis wzór wypełnienia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Refundacje wynagrodzeń wypłacanych młodocianym pracownikom

  umowie. Wzór wniosku o dokonanie refundacji jest także określony w załączniku do rozporządzenia.  Do wniosku o dokonanie refundacji pracodawca powinien dołączyć poświadczone za zgodność (...)

 • Umowa kupna - sprzedaży samochodu

  Niniejszy wzór umowy kupna - sprzedaży samochodu jest gotowym do pobrania i wypełnienia dokumentem, który pozwoli na szybkie przeprowadzenie czynności prawnych związanych ze zbyciem pojazdu

 • Wzór podpisu prezesa zarządu

  . Ujawnienie zmian w zarządzie wymaga wypełnienia formularza KRS-Z3 oraz załącznika KRS-ZK, w którym wykreśleniu ulegnie jeden z członków zarządu. Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt, że przedstawiony (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  adwokata lub radcy prawnego wraz z wnioskiem o zwolnienie od kosztów sądowych i komunikatywność niezbędnych pouczeń dla stron co do sposobu wypełnienia, skutków niezłożenia oraz złożenia nieprawdziwego

 • Zwolnienia grupowe a świadectwo pracy

  sposobu i trybu jego wydawania i prostowania (Dz. U. 1996 r., Nr 60, poz. 282). Zawiera ono załącznik stanowiący wzór świadectwa pracy oraz instrukcję jego wypełnienia. Informacje o wypowiedzeniu (...)

 • Umowa pożyczki - zabezpieczenie

  uprawniony do wypełnienia weksla. Będąc posiadaczem weksla, (jeżeli nie będzie na nim przeciwstawnych klauzul może Pan go zbyć), może Pan także zbyć wierzytelność wynikającą z umowy pożyczki. (...)

 • Wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami

  organu właściwego do spraw wydawania praw jazdy również za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Formularz wniosku elektronicznego, którego wzór określa załącznik nr 3a do rozporządzenia, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Odszkodowania za słupy

  Tego rodzaju odszkodowania przysługują właścicielom ziemi, na której znajdują się słupy energetyczne, tranzystory, rurociągi i inne elementy infrastruktury. (...)

 • Gotowe wzory pozwów rozwodowych do pobrania

  Zapraszam na www.pozew-rozwodowy.prawnik-online.eu znajda tam Państwo różne wzory pozwów rozwodowych, pozwy o separację , alimenty itp. Na stronie (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • alimenty i ustalenie ojcostwa

  Pewna dziewczyna w 8 miesiacu ciazy pozwala mnie do sadu o alimenty. Widzialem ja raz jedyny w zyciu i wtedy wspolzylismy na dyskotece, (oboje nietrzezwi). (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane