Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kursy dokształcające dla kierowców przewożących towary niebezpieczne

  podstawowy - z 30 pytań;   kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach - z 18 pytań;   kurs specjalistyczny w zakresie przewozu (...)

 • Jak uzyskać prawo jazdy?

  , idź do szkoły jazdy i zapisz się na kurs praktyczny. Weź ze sobą numer PKK. c) Weź udział w kursie praktycznym. d) Zapisz się na egzamin praktyczny w WORD-zie. Weź ze sobą numer PKK. (...)

 • Rozliczanie obrotu wewnątrzwspólnotowego w VAT

  cały towar ze względu na wady techniczne. Podatnik unijny wystawił fakturę korygującą. Załóżmy, że kurs euro z dnia wystawienia korekty wynosi 3,98 zł. Gdyby polski podatnik przyjął ten kurs (...)

 • Porada prawna na temat kurs15

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kurs15, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  najmniej gimnazjum albo ośmioletniej szkoły podstawowej. Kurs zawodowy kończy się egzaminami sprawdzającymi wiadomości i umiejętności z poszczególnych zajęć edukacyjnych przewidzianych w programie (...)

 • Jak dobrowolnie ubezpieczyć się zdrowotnie?

  , członkiem zakonu, alumnem wyższego seminarium duchownego bądź teologicznego, postulantem, nowicjuszem czy juniorystą zakonu lub ich odpowiednikiem, odbywa kurs języka polskiego bądź kurs (...)

 • Jaki kurs walut przyjąć przy różnicach kursowych?

  ponoszący koszt, oraz z zastosowania kursu średniego ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski z dnia zarachowania przychodu lub kosztu. Jaki kurs walut przyjąć? Dla określenia kursu walut stosuje się (...)

 • Przychody i koszty w walutach obcych oraz różnice kursowe

  ; Przez średni kurs ogłaszany przez Narodowy Bank Polski, o którym mowa w powyższych punktach, rozumie się kurs z ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień uzyskania przychodu lub (...)

 • Skorzystaj z abolicji podatkowej!

  zapłaconego podatku podatnik powinien zastosować kurs EURO z dnia 20 lutego 2007 r.Ulga w podatku dochodowymOd 2008 r. podatnik ma prawo odliczyć od podatku dochodowego kwotę stanowiącą różnicę (...)

 • Służba wojskowa studentów

  student może odbyć kurs przysposobienia obronnego? Kurs przysposobienia obronnego w trakcie studiów mogą odbyć studenci, którzy zaliczyli pierwszy rok studiów wyższych zawodowych (...)

 • Postanowienie umowy o bezzwrotności wpłat na rzecz szkoły a klauzule niedozwolone

  ilość rezygnacji słuchaczy z dalszej nauki)."24. "Po tym terminie w przypadku rezygnacji z kursu będą potrącane następujące opłaty - wpierwszym tygodniu trwania kursu 40% całości opłaty za (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)

 • spór z bankiem

  spór z bankiem o nieprawidłowy kurs przelewu walutowego cytat odpowiedzi od banku: "Szanowny Panie W związku z reklamacją zarejestrowaną w dniu 2011-08-09 (...)

 • Kurs na Taxi

  Witam w zeszłym roku zapisałem się na kurs na Taksówkarza zapłaciłem całość pieniędzy i czekałem na odpowiedz kiedy rozpocznie się kurs niestety (...)

 • kurs prawa jazdy

  Witam Mam takie pytanie czy kurs prawa jazdy może ulec przedawnieniu, parę lat temu skończyłam taki kurs teraz chcę zdawać egzamin czy muszę zapisać (...)

 • zaniżony kurs waluty w umowie

  Wzięłam kredyt na samochód udzielony we frankach szwajcarskich. 2 tygodnie po podpisaniu umowy zauważyłam, że bank udzielając mi kredytu policzył, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane