Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uznawanie zagranicznych świadectw szkolnych oraz świadectw maturalnych

  zawodowego odpowiedniej polskiej publicznej zasadniczej szkoły zawodowej.  Jeżeli drugi z podanych warunków nie został spełniony, to świadectwo ukończenia szkoły (...)

 • Jak będą przeprowadzane egzaminy eksternistyczne?

  ogólnokształcącego, liceum profilowanego, technikum lub zasadniczej szkoły zawodowej może przystąpić osoba, która posiada świadectwo ukończenia gimnazjum lub (...)

 • Reforma edukacji

  zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniowie dotychczasowej zasadniczej szkoły zawodowej, którzy nie uzyskają promocji do klasy programowo wyższej, będą kontynuowali (...)

 • Porada prawna na temat kupię świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kupię świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  gimnazjum i staż pracy co najmniej równy okresowi trwania nauki w zasadniczej szkole zawodowej w zawodzie, w którym zdaje egzamin kwalifikacyjny;  posiada świadectwo ukończenia (...)

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  podstawowej, 3-letniego gimnazjum, 3-letniego liceum ogólnokształcącego, 4-letniego technikum, 3-letniej zasadniczej szkoły zawodowej oraz szkoły policealnej, ulegnie przekształceniu (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  : - ukończenie szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej o profilu ogólnym albo - ukończenie szkoły ponadpodstawowej i posiadanie tytułu kwalifikacyjnego w zawodzie określonym (...)

 • Jak wygląda system edukacji w Polsce i jakie tytuły pozwala uzyskać?

  trzyletnie technikum uzupełniające (dwa ostatnie typy szkół przeznaczone są dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej). W okresie przejściowym równolegle działają (...)

 • Praca w gospodarstwie rolnym a wymiar urlopu

  zatem przyjąć, że pracownikowi rzeczywiście należy się urlop w wymiarze 26 dni, gdyż do 3-letniego stażu pracy u innego pracodawcy należy dodać 3 lata z tytułu ukończenia zasadniczej szkoły (...)

 • Obliczenie urlopu wypoczynkowego

  Zatrudniłem pracownika od 09.05.2007 r. na okres próbny. Dostarczył on świadectwo szkolne ZSZ - zawód tapicer oraz świadectwo pracy za okres 3 lat z wykonywania pracy jako tapicer- uczeń. Czy (...)

 • Wymiar urlopu po szkole zawodowej i technikum

  Ukończyłem trzyletnie technikum dzienne po trzyletniej szkole zawodowej. W związku z tym, ile lat należy doliczyć do należnego urlopu? Jak traktować szkoły wieczorowe i zaoczne czy one również

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praktyczna nauka zawodu

  Moje pytanie dotyczy praktycznej nauki zawodu w charakterze sprzedawcy i co za tym idzie praktyk w sklepie. Wiem, że to jest zatrudnienie młodocianej (...)

 • jaki urlop sie nalezy?

  jaki urlop nalezy sie po rownym roku pracy. to moja pierwsza praca, mam wyksztalcenie wyzsze, nie mialem wczesniej stazu. Kodeks pracy Art. 153. § 1. Pracownik (...)

 • Przyzakładowa szkoła zakładowa a staż pracy

  Witam Państwa serdecznie! Mam do Państwa pytanie odnośnie wliczania przyzakładowej szkoły zawodowej do stażu pracy, oczywiście oprócz stażu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane