Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Uznawanie zagranicznych świadectw szkolnych oraz świadectw maturalnych

    zawodowego odpowiedniej polskiej publicznej zasadniczej szkoły zawodowej.  Jeżeli drugi z podanych warunków nie został spełniony, to świadectwo ukończenia szkoły (...)

  • Jak będą przeprowadzane egzaminy eksternistyczne?

    ogólnokształcącego, liceum profilowanego, technikum lub zasadniczej szkoły zawodowej może przystąpić osoba, która posiada świadectwo ukończenia gimnazjum lub (...)

  • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

    gimnazjum i staż pracy co najmniej równy okresowi trwania nauki w zasadniczej szkole zawodowej w zawodzie, w którym zdaje egzamin kwalifikacyjny;  posiada świadectwo ukończenia (...)

  • Opinia prawna na temat kupię świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej

    Nie szukaj dłużej informacji na temat kupię świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

    : - ukończenie szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej o profilu ogólnym albo - ukończenie szkoły ponadpodstawowej i posiadanie tytułu kwalifikacyjnego w zawodzie określonym (...)

  • Kodeks pracy (art. 94-206)

    ukończeniu szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe lub szkoły wyższej warunki sprzyjające przystosowaniu się do należytego wykonywania pracy, 8) zaspokajać w miarę posiadanych środków (...)

  • Jak wygląda system edukacji w Polsce i jakie tytuły pozwala uzyskać?

    trzyletnie technikum uzupełniające (dwa ostatnie typy szkół przeznaczone są dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej). W okresie przejściowym równolegle działają (...)

  • Wyliczenie urlopu

    nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 3 lata, średniej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 5 lat, średniej szkoły (...)

  • Praca w gospodarstwie rolnym a wymiar urlopu

    zatem przyjąć, że pracownikowi rzeczywiście należy się urlop w wymiarze 26 dni, gdyż do 3-letniego stażu pracy u innego pracodawcy należy dodać 3 lata z tytułu ukończenia zasadniczej szkoły (...)

  • Obliczanie stażu urlopowego

    Od dnia 02.11.2002 r. zatrudniam pracownika na umowę o pracę (zatrudnienie trwa nadal). Pracownik wcześniej nie pracował, dostarczył świadectwo szkolne ukończenia Zasadniczej Szkoły (...)

  • Obliczenie urlopu wypoczynkowego

    Zatrudniłem pracownika od 09.05.2007 r. na okres próbny. Dostarczył on świadectwo szkolne ZSZ - zawód tapicer oraz świadectwo pracy za okres 3 lat z wykonywania pracy jako tapicer- uczeń. Czy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Praktyczna nauka zawodu

    Moje pytanie dotyczy praktycznej nauki zawodu w charakterze sprzedawcy i co za tym idzie praktyk w sklepie. Wiem, że to jest zatrudnienie młodocianej (...)

  • jaki urlop sie nalezy?

    jaki urlop nalezy sie po rownym roku pracy. to moja pierwsza praca, mam wyksztalcenie wyzsze, nie mialem wczesniej stazu. Kodeks pracy Art. 153. § 1. Pracownik (...)

  • Przyzakładowa szkoła zakładowa a staż pracy

    Witam Państwa serdecznie! Mam do Państwa pytanie odnośnie wliczania przyzakładowej szkoły zawodowej do stażu pracy, oczywiście oprócz stażu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane