Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o gospodarce nieruchomościami (art. 149 - 242)

  podstawie przepisów o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.7. Członkom Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przysługuje wynagrodzenie za przeprowadzanie postępowania

 • Prawo upadłościowe i naprawcze (art. 185-334)

  wykonywanych prac. Wynagrodzenie to nie może przekraczać 3% miesięcznego przeciętnego wynagrodzenia, o którym mowa w art. 162 ust. 2, za jeden dzień posiedzenia. Wynagrodzenie oraz (...)

 • XI - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie egzekucyjne

  wynagrodzenie bezpośrednio wierzycielowi egzekwującemu, zawiadamiając komornika o pierwszej wypłacie, albo   2) przekazywał zajęte wynagrodzenie komornikowi w wypadku, gdy do wynagrodzenia (...)

 • Porada prawna na temat kto ustala wynagrodzenie prezesa zarządu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kto ustala wynagrodzenie prezesa zarządu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zarządca w postępowaniu upadłościowym

  bieżącym prowadzeniem przedsiębiorstwa upadłego oraz zachowaniem w stanie niepogorszonym masy upadłości. Zarządca jest upoważniony do wykonywania zwykłego zarządu majątkiem. W toku zarządu (...)

 • Wynagrodzenie reprezentanta upadłego

  Sąd Rejonowy na posiedzeniu przyznał reprezentantowi upadłego comiesięczne wynagrodzenie z datą początkową. Kto wypłaca to wynagrodzenie, czy wynagrodzenie jest wypłacane do (...)

 • Zatrudnienie prezesa w spółce z o. o.

  organ, który decydował o wysokości pensji członka Zarządu będzie władny do zatrudnienia Prezesa. On sam może być “osobą z zewnątrz”, bądź też jego funkcję może pełnić (...)

 • Kontrakt menedżerski

  zarządzającą przewiduje roczne ryczałtowe wynagrodzenie za zarządzanie, roczne wynagrodzenie za wyniki finansowe Funduszu lub końcowe wynagrodzenie za wyniki finansowe Funduszu, stosuje (...)

 • II - KODEKS CYWILNY - Własność i inne prawa rzeczowe

  wydatki i ciężary związane z rzeczą wspólną. Art. 208. Każdy ze współwłaścicieli nie sprawujących zarządu rzeczą wspólną może żądać w odpowiednich terminach rachunku (...)

 • Arbiter w zamówieniach publicznych (stan prawny do 1 marca 2004 r.)

  odwołującego, i postępowanie zostało umorzone, wynagrodzenie arbitra ustala się w wysokości 10% podstawy. Natomiast wynagrodzenie przewodniczącego zespołu arbitrów ustalane jest w (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 22.1-23)

  tym przypadku wysokość odpisu miesięcznego ustala się przez podzielenie rocznej kwoty odpisów amortyzacyjnych przez liczbę miesięcy w sezonie albo przez 12 miesięcy w roku, 4) od ujawnionych

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane