Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  cywilnych (Dz. U. z 2010 r. Nr 90, poz. 594, z późn. zm.). Dotyczy to również kosztów osobistego stawiennictwa stron, gdy postępowanie zostało wszczęte z urzędu albo (...)

 • Stwierdzenie zgodności dokumentu z oryginałem

  . pozwolenie na budowę, potwierdzanie zgodności kserokopii z oryginałem, zgodność z oryginałem, potwierdzenie zgodności

 • Uwierzytelnianie dokumentu przez radcę prawnego

  z tytułu opieki nad dzieckiem), czy też pracownik musi okazać oryginał aktu, zaś dopiero komórka kadrowa potwierdza go za zgodność z oryginałem? Radca prawny nie posiada (...)

 • Porada prawna na temat kto potwierdza zgodność z oryginałem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kto potwierdza zgodność z oryginałem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Uwierzytelnienie dokumentów spółki - przetarg

  potrzeby postępowania przetargowego o udzielenie zamówienia, co do której istnieje wymóg potwierdzenia jej za zgodność z oryginałem, to kto ma do tego prawo? Czy też tylko osoby (...)

 • Sam podpis do poświadczenia za zgodność nie wystarczy

  prawnego poświadczeń odpisów dokumentów za zgodność z okazanym oryginałem, określony w art. 6 ust. 3 zd. 2 ustawy z dnia 6 lipca 1982 roku o radcach prawnych (tekst (...)

 • Poświadczenie zgodności kopi dokumentu z oryginałem

  dokumentu, a sądowi nie wolno przeprowadzać w tej sytuacji dowodu z dokumentu. Oznacza to, że zgodność kopii dokumentu z oryginałem zawsze może poświadczyć notariusz. Jeżeli (...)

 • Uznawanie zagranicznych świadectw szkolnych oraz świadectw maturalnych

  ' ); granicą wraz z ww. wnioskiem powinna złożyć oryginał świadectwa albo jego duplikat, albo kopię potwierdzoną notarialnie za zgodność z oryginałem z umieszczoną (...)

 • Poświadczenie za zgodność dokumentów

  , co do której istnieje wymóg potwierdzenia jej za zgodność z oryginałem, to kto ma do tego prawo? Czy też tylko osoby uprawnione do reprezentacji, tak jak to wynika z KRS? (...)

 • Uwierzytelnianie odpisów z akt sprawy

  . Odpis jest uwierzytelniony, jeżeli opatrzono go potwierdzeniem za zgodność z oryginałem. Organ sam wydaje odpis z akt, gdy strona nie ma możliwości samodzielnego sporządzenia (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  rozciąga się na roszczenia osobiste związane z prawami rzeczowymi i dochodzone łącznie z nimi przeciwko temu samemu pozwanemu.Art. 39. Powództwo z tytułu dziedziczenia, zachowku, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Poświadczenie podpisu

  Witam. Potrzebuję dokonać poświadcznia podpisu na dokumencie w języku angielskim. Mam w związku z tym pytanie - czy konieczne jest uprzednie przetłumaczenie (...)

 • kopia pełnomocnictwa

  Czy do akt sprawy można dołączyć kopię pełnomocnictwa? taką potwierdzoną za zgodność? Kto taką kopie może poświadczyć? Potrzebne jest to (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane