Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • KRS – Krajowy Rejestr Sądowy, wyszukiwarka, KRS online

  Wyszukaj informację o zarządzanie, kapitale, udziałowcach. Skorzystaj z wyszukiwarki KRS online Wyszukaj informację o zarządzanie, kapitale, udziałowcach. Skorzystaj z wyszukiwarki KRS online. (...)

 • Prokura a wpis do KRS

  . Nieujawnienie prokury w KRS skutkuje jednakże szeregiem komplikacji o charakterze czysto praktycznym. Obowiązek zgłoszenia prokury do rejestru, który spoczywa na przedsiębiorcy, skorelowany jest (...)

 • Ogólne informacje o KRS

  wyczerpujące, gdyż szczegółowy zakres podmiotowy, który został objęty Krajowym Rejestrem Sądowym opisuje ustawa o KRS. KRS składa się więc z: rejestru przedsiębiorców, rejestru

 • Porada prawna na temat krs

  Nie szukaj dłużej informacji na temat krs, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dokumenty złożone w KRS

  wydanie kopii dokumentu, znajdującego się w aktach sprawy, pobiera się w kwocie 1 złotego za każdą rozpoczętą stronicę wydanego dokumentu.  KRS, odpis, kopia, dokumenty, jawność

 • Nieujawnienie prokury w KRS

  . Postanowienie sądu rejestrowego o ustanowieniu kuratora jest skuteczne z chwilą jego wydania. Nieujawnienie, prokury, w KRS

 • Zmiana danych KRS

  złożenie oświadczenia o odwołaniu prokury (art. 208 par. 7 k.s.h.). Oczywiście zarząd może podjąć uchwałę o odwołaniu prokurenta. KRS Reasumując, do KRS należy złożyć następujące (...)

 • Wpis oddziału do KRS

  załącznikiem KRS-ZA: zmiana - oddziały, terenowe jednostki organizacyjne). Wpis taki kosztuje 400 zł. Polecamy również lekturę naszego artykułu:Oddział spółki a obowiązki rejestracyjne  

 • Ujawnienie wspólnika w KRS

  W dwuosobowej spółce z o.o. jeden z e wspólników posiada 13940 udziałów, drugi 60. W wyciągu z KRS ujawniony jest tylko wspólnik z większą ilością udziałów. Czy jest to prawidłowe, czy też (...)

 • Zarejestrowanie zmian w KRS

  , ponoszą solidarnie ze spółką osoby odpowiadające za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem. spółka, krs, zgłoszenie do krs, zmiana nazwy, rejestracja nazwy, zgłoszenie zmian do (...)

 • Zmiana PKD w KRS

  tej umowy. W ciągu 7 dni od dnia podjęcia uchwały o tej zmianie należy zgłosić stosowny wniosek do KRS celem jej ujawnienia. Wpis do rejestru nie jest konstytutywnym elementem i warunkiem ważności (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • komornik a KRS

  Witam, wyrokiem sądu cywilnego musiałam spłacić zaległy rachunek za tel wraz z odsetkami, dostałam pismo od komornika i od razu spłaciłam całość, (...)

 • KRS jest darmowe?!

  Czy można sprawdzić czy jest się w KRS za darmo?! Raz na 6 miesiecy można sprawdzić za darmo czy jest się na liście KRS. Jurekwisniewski

 • Odpis KRS elektroniczny 2012.

  Od 1 stycznia miały być dostępne za darmo odpisy z KRS w 24 godziny w formie elektronicznej. Według Pracodawców RP, elektroniczny system uzyskiwania (...)

 • zmiany w krs

  Jakie dokumenty należy złożyć do KRS w związku ze zmianą PKD 2004 na PKD 2007( czy należy zmienić umowę spółki). Proszę zadzwonić do specjalistów, (...)

 • spółka komandytowa, a KRS ???

  Czy spółka komandytowa ma obowiązek składać sprawozdanie finansowe do KRS? Jeśli tak to w jakim terminie i w jakiej formie należy tego dokonać, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane