Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak dobrowolnie ubezpieczyć się zdrowotnie?

  – wykreślenie z KRS, osoby zarejestrowanej jako osoba bezrobotna – decyzja z Urzędu Pracy o utracie statusu osoby bezrobotnej lub zaświadczenie potwierdzające zgłoszenie (...)

 • Na czym polega rola pośrednika przy zakupie mieszkania?

  niniejszej umowy. Oferty złożone Zamawiającemu w trakcie trwania niniejszej umowy wywołują po jej rozwiązaniu skutki z niej wynikające w przypadku zawarcia przez Zamawiającego lub osoby wymienione (...)

 • Deklaracja a odpowiedzialność karnoskarbowa

  , odpowiedzialne za dostarczenie księgowym konkretnych wiadomości czy dokumentów (np. osoby reprezentujące podatnika). Dlatego w praktyce każdy przypadek obciążania księgowego odpowiedzialnością (...)

 • Porada prawna na temat krs szukanie osoby

  Nie szukaj dłużej informacji na temat krs szukanie osoby, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakim prawem działa samorząd terytorialny?

  postępowania. Mają charakter przepisów powszechnie obowiązujących, tzn. że wiążą nie tylko mieszkańców danego terytorium, ale również osoby na tym terytorium przebywające. (...)

 • Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń pod 112

  położenia.Połączenie z numerem 112 jest bezpłatne. Numer można wybrać z telefonu stacjonarnego, komórkowego lub z automatu telefonicznego. Zazwyczaj połączenie mogą również wykonywać osoby, (...)

 • Odpis z KRS może być wcześniejszy niż pełnomocnictwo

  zachodzą szczególne okoliczności - na datę wydania tego dokumentu?" podjął uchwałę:Do wykazania, że osoby działające jako organ osoby prawnej są uprawnione do udzielenia pełnomocnictwa

 • Kodeks postępowania cywilnego

  , współuczestnik sporu, jak również rodzice, małżonek, rodzeństwo lub zstępni strony oraz osoby pozostające ze stroną w stosunku przysposobienia. § 2.  Pełnomocnikiem osoby (...)

 • Skutek niedołączenia odpisu KRS

  pełnomocnictwo dla profesjonalnego pełnomocnika jest uprawniona do reprezentacji tej osoby prawnej. Osoby prawne, inne jednostki organizacyjne oraz organizacje społeczne mające zdolność sądową (...)

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  przedsiębiorstwa zagranicznego: a) nazwisko i imiona osoby fizycznej lub określenie osoby prawnej, która uzyskała zezwolenie na prowadzenie tego przedsiębiorstwa na terytorium Rzeczypospolitej (...)

 • Obowiązek zgłoszenia zmian do KRS

  do osób trzecich. W przypadku roszczeń osób trzecich w stosunku Pańskiej osoby, będzie Pan zmuszony udowodnić brak swojej odpowiedzialności. KRS, zmiany, członek zarządu, rezygnacja, odpowiedzialność

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane