Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odwołanie członków zarządu stowarzyszenia

  członków zarządu i w razie potrzeby powołać nowychZłożyć wniosek do KRSProszę pamiętać, że zmiana członków zarządu następuje z chwilą podjęcia uchwały, nie z (...)

 • Zmiana władz stowarzyszenia - formularz KRS

  Który załącznik do formularza KRS-Z20 powinienem wypełnić KRS-WK czy KRS-ZK? Kiedyś były już robione zmiany w zarządzie stowarzyszenia i faktycznie wypełniany był KRS-ZK. (...)

 • Zmiana władz w stowarzyszeniu

  ” [KRS-Z20] oraz załącznik „zmiana- organy podmiotu/wspólnicy uprawnieni do reprezentowania spółki” [KRS-ZK] zamiana, członek komisji rewizyjnej, stowarzyszenia, (...)

 • Opinia prawna na temat krs druk zmiana składu zarządu stowarzyszenia osp KRS-Z20

  Nie szukaj dłużej informacji na temat krs druk zmiana składu zarządu stowarzyszenia osp KRS-Z20, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zgłoszenie zmian w składzie zarządu do KRS

  Ile mamy czasu od Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników odwołującego członka zarządu na złożenie dokumentów w KRS? Czy do dokumentów składanych do KRS, czyli KRS-Z3 i KRS (...)

 • Sposób wypełniania formularzy wniosków do KRS

  spółka to trzy osoby. Jedna osoba chce odejść ze spółki. Wypełniam druk (KRS-2B ). Czy do KRS musimy wysłać nową umowę spółki, czy ta umowa musi zawierać procentowy i kwotowy (...)

 • Jak założyć stowarzyszenie? - koszty i formalności

  statutem uchwałę stowarzyszenia, zawiesić w czynnościach zarząd stowarzyszenia, ustanowić dla stowarzyszenia kuratora jeżeli nie posiada ono zarządu zdolnego do działań prawnych. Stowarzyszenie (...)

 • Radny a prezez OSP - kompetencje

  ) lub pełnomocnikami (np. przez sprawowanie prokury). W związku z tym niewątpliwie zakaz dotyczy radnego jako członka organu stowarzyszenia – prezesa zarządu. W drugiej kolejności zakaz (...)

 • Zmiana prezesa zarządu w spółce z o.o.

  przedsiębiorców KRS oraz 250 zł tytułem opłaty za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym). prawo handlowe, spółka z o.o., zarząd, skład, zmiana składu, KRS

 • Wzór podpisu prezesa zarządu

  jednoosobowy, konieczne jest uwidocznienie w KRS również zmiany umowy spółki. Dokonuje się to również na formularzu KRS-Z3, rubryka 44. prawo handlowe, spółka z o.o., zarząd, zmiana (...)

 • Zmiana zarządu spółki z o.o.

  zgromadzenie wspólników, podczas którego zmianie ulegnie skład osobowy zarządu gdyż kadencja obecnego zarządu i tak wygasa. Czy w takim przypadku jeśli dojdzie do zmiany składu osobowego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zmiana zarządu spółki.

  Witam, Mam spółkę z o.o. i chciałbym zmienić w niej prezesa zarządu. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem dokładnie jakie formularze powinienem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane