Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Co trzeba wiedzieć o kredycie mieszkaniowym?

  potencjalnej siły pieniądza w przyszłości najpewniej wygląda sytuacja polskiej złotówki. Tak więc kredyt we franku to kredyt tańszy, kredyt w złotówkach to kredyt bezpieczniejszy (...)

 • Kredyt konsumencki

  kredyt konsumencki, jeżeli pomiędzy podmiotem, z którym konsument zawarł umowę o nabycie rzeczy lub usługi, a kredytodawcą istnieje umowa, na mocy której kredyt na nabycie rzeczy (...)

 • Umowy o kredyt hipoteczny kompleksowo uregulowane

  to korzystne dla klienta i on się na to zgodzi. Ponadto, przedstawienie przez konsumenta niekompletnych informacji, niezbędnych do przeprowadzenia oceny zdolności kredytowej przed zawarciem umowy o kredyt

 • Porada prawna na temat kredyt

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kredyt, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Co nowego w pożyczkach i kredytach studenckich, czyli jak je zdobyć w tym roku akademickim?

  pożyczka lub kredyt? Pożyczka lub kredyt są wypłacane kredytobiorcy maksymalnie przez okres 6 lat, a w przypadku studiów doktoranckich - maksymalnie przez okres 4 lat. Okresy wypłacania pożyczki (...)

 • Udzielanie kredytów hipotecznych na nowych zasadach

  ogólnych dotyczących umowy o kredyt hipoteczny, jakie trzeba będzie udostępnić konsumentowi na trwałym nośniku lub w postaci elektronicznej – przed zawarciem umowy o kredyt. Chodzi (...)

 • Kasa mieszkaniowa sposobem na mieszkanie

  . Pierwszą wpłatę należy dokonać w dniu podpisania umowy o kredyt kontraktowy. Następnych wpłat można dokonywać w ustalonym w umowie, dopasowanym do naszych potrzeb, dniu każdego miesiąca. W przypadku (...)

 • Kredyt konsumencki na nowych zasadach

  decyzji, czy zawrzeć umowę o kredyt klient powinien otrzymać w postaci Standardowego europejskiego arkusza informacyjnego, przed związaniem się umową o kredyt. Jeżeli umowa zostanie zawarta (...)

 • Udzielanie kredytów hipotecznych na nowych zasadach

  Ministerstwo Rozwoju i Finansów. Wdraża dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie konsumenckich umów o kredyt związanych z nieruchomościami mieszkalnymi. Jakie zmiany dotyczą (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  nieruchomości położonej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, bank, w którym zamierzasz wziąć kredyt, musi mieć zawartą umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, kredyt możesz wziąć (...)

 • Ulga odsetkowa do rozliczenia PIT za 2017 rok

  małżonkowie dokonali spłaty w częściach równych, chyba że wykażą oni, w jakiej wysokości faktycznie ponieśli wydatki. Jeśli kredyt udzielony został nie tylko na cele uprawniające do odliczeń (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak długo w BIK

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)

 • POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

  Zaczne od początku. Miałam linie kredytową w PKO BP na 6.000 zł. Rok temu przeprowadziłam sie do innego miasta i na konto w banku nie było żadnych (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Kredyt hipoteczny a rozwód

  Mamy kredyt hipoteczny a także kredyt na samochód. Mamy zamiar się rozwieść. Kredyty są przyznane na nas oboje. Ja odejdę z mieszkania pozostawiając (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane