Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Co dalej z samochodami z kratką?

  informacje ze strony Ministerstwa.         e-prawnik.pl samochód, kratka, odliczenie, VAT

 • VAT 2014r. Vat od samochodów z kratką

  Komisji Europejskiej z wnioskiem o pozwolenie na ograniczenie prawa do odliczania podatku  VAT i chwili obecnej oczekuje na zgodę Komisji.  e-prawnik.pl samochód, kratka, VAT, firma

 • Zmiana samochodu z ciężarowego na osobowy a VAT

  to z nowego art. 86 ust. 5c ustawy o VAT). samochód ciężarowy, samochód osobowy, odliczenie VAT, zwrot VAT, nowelizacja, kratka, samochód z kratką

 • Porada prawna na temat kratka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kratka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Taras w rozumieniu przepisów Prawa budowlanego

  ;. Samo utwardzenie więc pewnie powierzchni gruntu nie wymaga pozwolenia na budowę, podobnie jak nie wymaga tego postawienie ogrodzenia (jak rozumiemy, taką formę ma mieć kratka). Jednakowoż czy tak

 • Kodeks wyborczy

  Przepisy wstępne Dział I Art. 1. Kodeks wyborczy określa zasady i tryb zgłaszania kandydatów, przeprowadzania oraz warunki ważności wyborów:  1)   do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Demontaż kratki

  W newsletterze e-prawnika z 28 lipca 2005 znalazł się skrót artykułu Gazety Prawnej pt. "Zdemontuj kratkę w bagażniku?", w którym czytamy, (...)

 • Sprzedaż auta z fabryczną homologacją ciężarową

  Posiadam samochód kombi z kratką. Kupiłem go na firmę (osoba fiz. prowadząca działalność) i z tego tytułu otrzymałem zwrot Vatu. W 2001 roku (...)

 • Próba łapówki od kontrolera biletów.

  Jestem nowa na tym forum,stąd jeśli coś nie tak zapytam to proszę o wyrozumiałość. Problem o który chcę zapytać może dotyczyć wielu osób korzystających (...)

 • Zalane mieszkanie.

  Witam! potrzebuje porady. miesiąc temu zalał mnie sąsiad. sprawę załatwiliśmy sprawnie bo wina była jego. po miesiącu znowu mnie zalał ale tym (...)

 • Jak się bronic przed eksmisją?

  Babcia mojej żony z którą mieszkamy chce nas wyrzucić, jesteśmy w mieszkaniu zameldowani już 8 lat, wypisuje do sądu bzdury a ja się muszę z tego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane