Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Szkoda wyrządzona przez kota

  weterynarz, który wydaje zaświadczenie o tym, że kot jest zdrowy "z góry" w zasadzie po jednych oględzinach (jestem w posiadaniu dokumentu gdzie termin następnej wizyty jest za kilka dni i już jest

 • Zagraniczne podróże ze zwierzętami

  transporcie zwierząt w przypadku podróży samolotem dostępnych jest na stronie IATA). podróż, zwierzęta, pies, kot, paszport, szczepienie przeciwko wściekliźnie, wyjazd, zwierzę, pupil, (...)

 • Przewozisz zwierzaka? Pamiętaj o przepisach!

  półka),- Pies czy kot powinien mieć własne miejsce do położenia się oraz zapewniony dostęp świeżego powietrza (nie zamykać zwierząt w bagażniku!),- Powinniśmy zabezpieczyć zwierzaka (...)

 • Porada prawna na temat kot

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kot, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Eurobarometr: Irlandczycy najbardziej zadowoleni z Unii

  żywności i wody pitnej (68 proc.), zmiany klimatyczne (62 proc.) i międzynarodowy terroryzm (53 proc.).Źródło: 24.06.2008 Bruksela (PAP), Michał Kot(PAP)kot/ icz/ kar/http://euro.pap.com.pl/ 

 • Szczyt UE/ Tusk krytycznie o propozycjach interwencji podatkowych ws. cen paliw

  formacji geologicznych. Michał Kot i Inga Czerny (PAP)kot/ icz/ mc/ jbr/Źródło: 20.06.2008 Bruksela (PAP); http://euro.pap.com.pl podatki, WE, Szczyt UE, interwencja podatkowa, ceny (...)

 • Czekając na Irlandię, UE będzie kontynuować ratyfikację Traktatu z Lizbony

  zgłoszoną wraz ze Szwecją polską ideę wzmocnienia wschodniego wymiaru Europejskiej Polityki Sąsiedztwa (EPS), pod nazwą Wschodniego Partnerstwa.Inga Czerny i Michał Kot (PAP)icz/ kot/ mc/ (...)

 • Większe sankcje za okrucieństwo wobec zwierząt

  przepisy wejdą w życie? Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.     sankcje, zwierzęta, zabijanie zwierząt, znęcanie się, kara, przestępstwo, zwierzę, pies, kot

 • Przeciwko bestialskiemu traktowaniu zwierząt

  sprawiedliwości. bestialskie traktowanie, znęcanie się, zwierzęta, pies, kot, okrucieństwo, bicie, zabicie, śmierć, nawiązka, zabijanie, cierpienie, ochrona zwierząt

 • Za psa na łańcuchu areszt lub grzywna

  dniem 1 stycznia 2012 roku. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl pies, kot, zwierzeta, ochrona zwierząt, łańcuch, znęcanie, więzienie

 • Prezydent RP wręczył nominacje sędziowskie

  Rzeszowie 6. Sławomir FULARSKI - w Warszawie 7. Iwona Alicja KOSIŃSKA - w Warszawie 8. Artur KOT - w Warszawie 9. Marta LASKOWSKA - w Warszawie 10. Danuta Elżbieta OLEŚ - w Gdańsku 11. Hieronim SĘK (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zagryzienie kota przez mojego psa.- co mi jako właścicielowi grozi?

  Witam mój pies niestety zagryzł kota sąsiadki. Trwało to krótko tak iż sam się zdziwiłem. Kot prychnął pod blokiem, pies się przestraszył a (...)

 • Proszę Pilne

  Czy zgodnie z polskim prawem należy dokonać zmiany właściciela nieruchomości w księdze wieczystej. Nieruchomość ta została przyznana spadkobiercy (...)

 • Rozwód i opieka nad dzieckiem

  Jestem mężatką od 4 lat, mam synka 3,5 letniego. Myślę o rozwodzie (mąż jest nieodpowiedzialny, znęca się nade mną i synem psychicznie) pomimo (...)

 • Sprzedaż domu, a zachowek

  Witam! Chcemy z mężem przepisać dom po teściowej na siebie. Jednak, aby zmniejszyć koszty chcemy, aby było to w formie darowizny. Mąż ma rodzeństwo, (...)

 • Cytaty z filmów i seriali

  Czy można wykorzystywać cytaty z filmów do produkcji i sprzedaży gry karcianej, z zaznaczeniem że autor tej gry sam ją wymyślił, grafikę i mechanikę. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane