Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • PIT 2010 - koszty uzyskania przychodu !!!

    Koszty uzyskania przychodu są stałymi kwotami, które odlicza od naszej wypłaty pracodawca i przekazuje co miesiąc fiskusowi w ramach zaliczek na PIT. Standardowo (...)

  • czesne

    Witam Czy mogę odliczyc sobie od podatku czesne jakie płacę na studia męża? z góry dziękuje za pomoc Witam Mam takie pytanie czy tak może być (...)

  • Kwota wolna od podatku 2010

    Kwota wolna od podatku to wysokość dochodu, która nie powoduje obowiązku płacenia podatku dochodowego. W 2010 roku wynosiła ona tyle samo, co w 2009 (...)

  • PIT 2010 - zbycie nieruchomości a koszty uzyskania przychodu

    Kupiłem działkę budowlaną w 2010 r. W 2011 r. zamierzam ją sprzedać, jednak po cenie niższej od ceny zakupu. Czy przy rozliczeniu PIT można uwzględnić (...)

  • PIT 2010 - czy koszty mogą być wyższe niż ryczałt ??

    Do realizacji umowy o dzieło wykorzystałem materiały i narzędzia, które sam kupiłem. Zamawiający uwzględnił 20-proc. koszty uzyskania przychodu. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane