Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Euro z kantoru

  ostatniego dnia roboczego poprzedzającego dzień poniesienia kosztu. waluty obce, kantor, kurs wymiany, koszty uzyskania przychodów

 • Najem lokalu od cudzoziemca

  uzyskania przychodów

 • Księgowanie odnalezionej faktury

  odbyć się później jednak niż w ciągu 5 lat, licząc od początku roku, w którym wystąpiło prawo do obniżenia podatku należnego. prawo do obniżenia podatku VAT, koszty uzyskania przychodu, (...)

 • Porada prawna na temat koszty uzyskania 1223

  Nie szukaj dłużej informacji na temat koszty uzyskania 1223, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dofinansowanie pracownika w firmie.

  wynagrodzenia za każdego bezrobotnego, jeżeli refundacja obejmuje koszty poniesione za co drugi miesiąc ich zatrudnienia Jeżeli pracodawca bezpośrednio po zakończeniu prac interwencyjnych trwających (...)

 • Składki ZUS w spółce komandytowej

  ubezpieczenia społeczne. Sposób zapłaty z rachunku bankowego nie ma znaczenia dla sposobu rozliczenia zapłaconych składek. spółka komandytowa, wspólnicy, podatnicy, koszty uzyskania (...)

 • Opakowania zwrotne - zmiana sposobu rozliczeń

  odzwierciedlenie w podatkowej księdze przychodów i rozchodów nabywcy (jako koszt), jak i w ewidencji VAT (w związku z prawem odliczenia VAT). opakowania zwrotne, koszty uzyskania przychodów, (...)

 • Samochody służbowe do celów prywatnych - zmiany PIT w 2015 roku

  koszty podatkowe wartość auta i wydatki na jego eksploatację. Organy podatkowe mogą zakwestionować wliczanie w koszty uzyskania przychodu opłat leasingowych i odpisów amortyzacyjnych (...)

 • Zaliczenie do kosztów samochodu ciężarowego

  , koszty uzyskania przychodów, środki trwałe, spółka osobowa

 • Amortyzacja budynku częściowo wykończonego

  budynku inna niż lokal będący odrębnym przedmiotem własności. koszty uzyskania przychodów, amortyzacja, odpisy amortyzacyjne, środek trwały, oddanie do użytkowania, budynek, część budynku

 • Jak można zabezpieczyć swoje należności przed uzyskaniem wyroku?

  tzw. nowacyjne, polegające na stworzeniu nowej sytuacji, mającej charakter tymczasowy. Jak wygląda procedura uzyskania zabezpieczenia oraz jakie są koszty? Co do zasady do udzielenia zabezpieczenia

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane