Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wysokość wpisu o zniesienie współwłasności

  przedmiotu sporu, zniesienie współwłasności, wniosek, koszty sądowe

 • Ustalenie ojcostwa i alimenty

  urodzeniem się dziecka wyłożył odpowiednią sumę pieniężną na koszty utrzymania matki przez trzy miesiące w okresie porodu oraz na koszty utrzymania dziecka przez pierwsze trzy miesiące (...)

 • Zwolnienie od opłaty sądowej

  jeszcze przed rozpoczęciem postępowania w danej sprawie) należy złożyć wypełnione oświadczenie o stanie majątkowym - wzór znajduje się na naszej stronie.  Wniosek o przyznanie (...)

 • Opinia prawna na temat koszty sądowe o zniesienie alimentów

  Nie szukaj dłużej informacji na temat koszty sądowe o zniesienie alimentów, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wniosek o zasądzenie alimentów a koszty postępowania sądowego

  Czy osoba, która składa wniosek o zasądzenie alimentów, jest zwolnienia od kosztów postępowania alimentacyjnego? Jeśli chodzi o koszty postępowania alimentacyjnego (...)

 • Zniesienie współwłasności-opłata od wniosku

  przedmiotu sporu, zniesienie współwłasności, wniosek, koszty sądowe, koszt, współwłasność

 • Koszty postępowania nieprocesowego

  , jeżeli strona jest w stanie ponieść tylko część tych kosztów.  koszty, koszty sądowe, nieproces, zasiedzenie

 • Opieka nad dziećmi z konkubinatu

  zniesienie alimentów, gdyż wtedy musi on bezpośrednio łożyć na utrzymanie dzieci i dbać o ich wychowanie. opieka, władza rodzicielska, konkubinat, alimenty, czasowe zawieszenie, przyznanie (...)

 • Koszty wniesienia pozwu

  , zniesienie, opłaty, koszt, koszty

 • Apelacja od wyroku zasądzającego alimenty

  stosunkowy? Zasadą jest, że nie mają obowiązku uiszczenia kosztów sądowych między innymi strona dochodząca roszczeń alimentacyjnych oraz strona pozwana w sprawie o obniżenie alimentów. (...)

 • Opłaty sądowe w sprawach cywilnych będą wyższe?

  pozwu o ochronę dóbr osobistych oraz w sprawach o ustalenie ojcostwa, które wynoszą 600 zł. Takie same pozostaną także opłaty za wnioski w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wysokość alimentów

  Witam, proszę udzielić mi informacji jakiej wysokości alimentów powinnam zażądać od męża dla naszego 2,5 letniego dziecka. Mąż zarabia 12.000 (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko

  Rozwodzę się. Moja córka jest pełnoletnia chcę ją utrzymywać ale ciekawy jestem czy jest to moim prawnym obowiazkiem. Podkreślam nie mam zamiaru (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)

 • Dobrowolny podział majatku

  Chcemy z mężem przeprowadzić podział majatku, ponieważ mój dochód został wliczony przez sąd do dochodu męża i stanowi o wysokosci alimentów, (...)

 • Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?

  W kwietniu 2003r.komornik zajął mi pobory. Choc alimenty płaciłem regularnie i tylko raz spóźniłem się 1 dzień z ich zapłatą. Było to podstawą (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane