Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Minister Sprawiedliwości ma chronić polskie dzieci

  . Konwencja haska z 1980 r. jest również instrumentem służącym ochronie prawa wnioskodawcy do kontaktów z dzieckiem. Rozporządzenie nr 2201/2003 i konwencja haska z (...)

 • Polskie dzieci pod polską ochroną...

  rodzinie zastępczej, w której zachowane zostaną ich więzy rodzinne, językowe i kulturowe. Na podst. www.ms.gov.pl polskie dzieci, sądy specjalistyczne, przekazanie dziecka za granicę, Konwencja (...)

 • Ustawa chroniąca polskie dzieci już wkrótce

  , zagranica, Konwencja Haska, prawo rodzinne, sprawa

 • Porada prawna na temat konwencja haska

  Nie szukaj dłużej informacji na temat konwencja haska, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ochrona polskich dzieci

  uprawomocnieniu. Dziś postanowienia sądów w sprawach dotyczących zwrotu dzieci są wykonywane z chwilą ich ogłoszenia, a więc już po pierwszej instancji, choć Konwencja Haska wcale (...)

 • Dochodzenie alimentów z zagranicy

  obie strony (oba Państwa Polskę i Tunezję). Ani pierwsza ani druga konwencja nie została podpisana przez Tunezję. Zatem nie ma możliwości dochodzenia roszczeń alimentacyjnych od takiego ojca, chyba (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane