Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • NFZ faworyzuje przedsiębiorców?

  . Zgodnie z ww. ustawą porównanie ofert złożonych w konkursie obejmuje m.in. ciągłość udzielanych świadczeń. Jak wynika z wstępnych ustaleń Urzędu, w zarządzeniu Prezesa NFZ (...)

 • NIK krytykuje przekształcania szpitali w spółki kapitałowe

  przez szpitale z NFZ, a jakiekolwiek likwidacje oddziałów, dokonywane po przekształceniu szpitala w spółkę, wynikały głównie z ograniczenia wartości tych kontraktów, np. z (...)

 • Określanie wymogów ofet do konkursu przez NFZ

  18-22, zgodnie z zarządzeniem NR 62/2009/DSOZ Prezesa NFZ z dnia 02.11.2009 r. w sprawie określenia warunków i realizacji umów w rodzaju Ambulatoryjna opieka specjalistyczna nie spełnia (...)

 • Opinia prawna na temat kontrakty z nfz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kontrakty z nfz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kto nas wyleczy w nocy i w święta?

  podpisze z Funduszem kontrakt. Nie oznacza to, że placówki podstawowej opieki zdrowotnej nie będą mogły podpisywać takich umów z NFZ. Nie będzie jednak możliwości „oddawania" (...)

 • Kontrole NFZ - jak skutecznie Świadczeniodawcy mogą bronić swoich praw

  pośrednictwem danego OW NFZ (tzn. iż zażalenie powinno być złożone na dzienniku podawczym danego OW NFZ lub przesłane pocztą na jego adres). Na rozpatrzenie takiego zażalenia Prezes NFZ (...)

 • Stanowisko MPiPS w sprawie zatrudniania pielęgniarek w domach pomocy społecznej

  kontrakty na pielęgniarską opiekę środowiskową finansowaną z NFZ.Źródło: www.mps.gov.pl usługi medyczne, NFZ, MPiPS, zatrudnienie, personel medyczny, świadczenia zdrowotne, (...)

 • Na wakacje z Europejską Kartą Zabezpieczenia Społecznego

  .  ADRESY WOJEWÓDZKICH ODDZIAŁÓW NFZ! Wnioskodawca, dla którego OW NFZ nie może potwierdzić faktu posiadania prawa do świadczeń na koszt NFZ, w celu (...)

 • Finansowanie prywatnej opieki zdrowotnej

  . prywatny szpital) ma możliwość zabezpieczenia tych obligacji, np. na wierzytelnościach wynikających z kontraktu z NFZ. Sama emisja obligacji wymaga przygotowania dokumentacji prawnej, (...)

 • Wypadek na wakacjach. Jak leczyć się najtaniej?

  osobiście, to kartę dostaniemy od ręki – zapewnia w rozmowie z e-prawnik.pl pracownik mazowieckiego oddziału NFZ. Na miejscu dostaniemy wniosek do wypełnienia. Wnioskodawca, dla którego (...)

 • UOKiK ukarał NFZ za dyskryminację kontrahentów

  z kontrahentów Funduszu. Urząd zakwestionował stosowanie przez NFZ jednego z kryterium oceny ofert potencjalnych świadczeniodawców - ilości wykonywanych rocznie zabiegów rezonansu magnetycznego (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane