Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • NFZ faworyzuje przedsiębiorców?

  . Zgodnie z ww. ustawą porównanie ofert złożonych w konkursie obejmuje m.in. ciągłość udzielanych świadczeń. Jak wynika z wstępnych ustaleń Urzędu, w zarządzeniu Prezesa NFZ (...)

 • Jaka będzie sieć szpitali?

  szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej - co to takiego? W związku z powyższym, ustawa z dnia 23 marca 2017 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych (...)

 • Sieć szpitali - co nas czeka?

  , również będą mogły udzielać świadczeń w ramach kontraktu z NFZ – zachowujemy obecny konkursowy tryb kontraktowania świadczeń. Dyrektorzy oddziałów wojewódzkich (...)

 • Porada prawna na temat kontrakty z nfz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kontrakty z nfz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • NIK krytykuje przekształcania szpitali w spółki kapitałowe

  przez szpitale z NFZ, a jakiekolwiek likwidacje oddziałów, dokonywane po przekształceniu szpitala w spółkę, wynikały głównie z ograniczenia wartości tych kontraktów, np. z (...)

 • Określanie wymogów ofet do konkursu przez NFZ

  18-22, zgodnie z zarządzeniem NR 62/2009/DSOZ Prezesa NFZ z dnia 02.11.2009 r. w sprawie określenia warunków i realizacji umów w rodzaju Ambulatoryjna opieka specjalistyczna nie spełnia (...)

 • Kto nas wyleczy w nocy i w święta?

  podpisze z Funduszem kontrakt. Nie oznacza to, że placówki podstawowej opieki zdrowotnej nie będą mogły podpisywać takich umów z NFZ. Nie będzie jednak możliwości „oddawania" (...)

 • Kontrole NFZ - jak skutecznie Świadczeniodawcy mogą bronić swoich praw

  pośrednictwem danego OW NFZ (tzn. iż zażalenie powinno być złożone na dzienniku podawczym danego OW NFZ lub przesłane pocztą na jego adres). Na rozpatrzenie takiego zażalenia Prezes NFZ (...)

 • Jak skorzystać z refundacji leków?

  świadczeń w systemie eWUŚ zadzwoń na jeden z poniższych numerów telefonów. Dolnośląski OW NFZ: 71 79 79 199, Kujawsko-Pomorski OW NFZ: 52 32 52 700, Lubelski OW NFZ (...)

 • Stanowisko MPiPS w sprawie zatrudniania pielęgniarek w domach pomocy społecznej

  kontrakty na pielęgniarską opiekę środowiskową finansowaną z NFZ.Źródło: www.mps.gov.pl usługi medyczne, NFZ, MPiPS, zatrudnienie, personel medyczny, świadczenia zdrowotne, (...)

 • Plany wprowadzenia podstawowego zabezpieczenia szpitalnego (tzw. sieci szpitali)

  publicznych przewiduje że jeśli pacjent wypada z kolejki, ponieważ placówka traci kontrakt, jest przenoszony do innej placówki – zgodnie z datą zapisu. „Na wszelki (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane