Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zapłata czynszu a zajęcie rachunku bankowego

  ; powiedział, żeby wpłacali na konto, bo ja mam dług. Napisałem do tych lokatorów pismo, że "konto zostało zlikwidowane i proszę wpłacać pieniądze do moich rąk", zacytowałem ustawę, (...)

 • Po co warto założyć konto podatnika na Portalu Podatkowym?

  , identyfikator użytkownika służący do uwierzytelniania profilu użytkownika na portalu podatkowym. Czy podatnik będzie mógł otrzymywać korespondencję na swoje konto na Portalu Podatkowym? Konto (...)

 • Mój były mąż nie wpłaca pieniędzy na konto które mu wskazałam.

  powinien wpłacić alimenty albo wręczając je Pani osobiście, albo przekazać przelewem na konto lub też przez przekaz pocztowy. Ojciec powinien wpłacić pieniądze na wskazane przez Panią konto, (...)

 • Porada prawna na temat konto

  Nie szukaj dłużej informacji na temat konto, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przelew na inne konto niż sprzedawcy na fakturze

  Faktura VAT jest wystawiana za wykonaną usługę firmie B, przez firmę A. Natomiast przelew jest dokonywany przez firmę B, nie na konto firmy A, lecz na konto innej firmy C, która nie jest w zasadzie

 • Zawieszenie egzekucji a zajęcie rachunku bankowego

  wypływa wniosek, że nie można rozporządzać środkami znajdującymi się na koncie, ani tymi które tam były przed zawieszeniem egzekucji, ani tymi, które wpłynęły na konto po zawieszeniu egzekucji. W (...)

 • Niezgodność konta z danymi adresata przelewu

  na niewłaściwe konto. Bank nie ma prawa automatycznie zabrać pieniędzy z rachunku danej osoby. Należałoby więc jak najszybciej skontaktować z bankiem odbiorcy w celu na czyją rzecz wysłane zostały

 • Czekasz na zwrot podatku? To może Cię drogo kosztować

  zdecydować, w jaki sposób ją otrzymają: na konto, przekazem pocztowym czy też stawiając się w kasie urzędu skarbowego osobiście. Zwrot na konto To najprostszy i nie wiążący się z dodatkowymi (...)

 • Umorzenie postępowania egzekucyjnego a zajęte konto bankowe

  , które są niezbędne aby odzyskał Pan swobodny dostęp do swojego konta.     umorzenie, postępowania, egzekucyjnego, zajęte, konto, bankowe

 • wpłaty na konto spółki cywilnej poprzez konto prywatne wspólnika a PCC

  które wspólnik pobiera i wpłaca na swoje konto i tego samego dnia przelewa na konto spółki cywilnej (aby ominąć prowizję od wpłat gotówkowych bezpośrednio na konto spółki cywilnej). (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  pozyskiwać. Po wysłaniu wniosku na swoje konto na PUE, dostaniesz Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia czyli informację o przyjęciu przez ZUS przesłanego dokumentu elektronicznego. Urzędowe Poświadczenie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Opodatkowanie dochodów

  Witam, Mam pytanie opierte na pomyśle pewnego rodzaju piramidy finansowej, której treść przytaczam poniżej (proszę nie usuwać, ten tekst jest tylko (...)

 • Komornik zajął moje wynagrodzenie, czy może zająć pieniądze na koncie!

  Mam pytanie! Komornik zajął moje wynagrodzenie i miesięcznie pracodawca wpłaca na konto komornika jakąś tam kwotę. Moja wypłata przelewana jest (...)

 • Czy to jest legalne????

  Jest to tekst który znalazłem w internecie i szczerze nie wiem czy to jest legalne wiem ze duzo tekstów tego typu jest nie legalnych ale to sie "wydaje" (...)

 • błagam o pomoc

  Dzień dobry nazywam się Bąk Tomasz mam 33 lata i w chwili obecnej jestem u szczytu załamania nerwowego poprzez sytuacje jaka nastała. Zacznę od początku (...)

 • Konto w grze World of Warcraft

  Witam, zostałem okradziony w grze World of Warcraft, konto wyceniam na około 1000zł, kupiłem konto na tzw. zaufanie, przeg gadu-gadu. Transakcja nie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane