Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Utrudnianie kontaktów z dzieckiem

  W wyroku sądu zabezpieczającego na czas sprawy rozwodowej widzenia z moim dzieckiem, żona zobowiązana została do trzech spotkań w tygodniu ze mną i z dzieckiem. Po tygodniu żona (...)

 • Będą nowe kary za utrudnianie kontaktów z dzieckiem

  środkiem na „opornego rodzica" będzie interwencja kuratora sądowego. Jeżeli, mimo kar pieniężnych, opiekun nadal ogranicza kontakt z dzieckiem i nie pozwala go zabrać poza (...)

 • Planowana reforma prawa rodzinnego

  , utrzymywanie relacje z dziećmi. Chcemy ograniczyć zjawisko uniemożliwiania jednemu z rodziców kontaktu z dzieckiem. Prawo powinno stać w obronie takiego rodzica" – (...)

 • Porada prawna na temat kontakt z dzieckiem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kontakt z dzieckiem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Powolność sądów uniemożliwiła kontakt z dzieckiem

  ojca z dzieckiem oraz nie zapewniła skutecznego środka odwoławczego, który pozwalałby na wykonanie prawomocnych orzeczeń sądu w przedmiocie uregulowania kontaktów z dzieckiem. Trybunał

 • Uniemożliwienie kontaktu ojca z dzieckiem

  zakazu osobistej styczności rodziców z dzieckiem jest jego dobro. W szczególności będzie to konieczne wtedy, gdy istnieje uzasadniona obawa, że styczność rodziców (jednego z nich) (...)

 • Kontakty z dzieckiem

  dzieckiem muszą odbywać się w miejscu zamieszkania dziecka? Jestem po rozwodzie, była żona pozwoliła mi na jeden kontakt z dzieckiem w przeciągu 13 lat (córka ma 13 lat) w miejscu (...)

 • Będą odszkodowania za utrudnianie kontaktu z dzieckiem

  uniemożliwiła kontakt z dzieckiem”. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl kontakt z dzieckiem, kara pieniężna, grzywna, odszkodowanie

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej a widywanie

  terminie, jeżeli sąd nie orzekł inaczej. Utrudnianie kontaktów z dzieckiem może mieć wpływ na dobro dziecka. Dlatego też może Pan wystąpić do sądu opiekuńczego o konkretne ustalenie zakresu (...)

 • Ustalenie kontaktów ojca z synem.

  mają prawo i obowiązek utrzymywania ze sobą kontaktów. § 2.Kontakty z dzieckiem obejmują w szczególności przebywanie z dzieckiem (odwiedziny, spotkania, zabieranie (...)

 • Egzekwowanie prawa do widzeń z dzieckiem

  kontaktów (art. 113 § 1 KRO). Nie ma przy tym znaczenia fakt, czy rodzice są małżeństwem, czy żyją w rozłączeniu. Kontakty z dzieckiem obejmują w szczególności przebywanie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Widzenia ojca z dzieckiem.

  Mój mąż zostawił mnie z 3 miesięcznym dzieckiem. Teraz wniósł o rozwód i domaga się widzeń z dzieckiem. Ja mu widzeń nie bronię ale nie pozwalam (...)

 • DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

  Małe pytanko, jak udowodnić mążowi, że nie interesuje sie dzieckiem. Od 10 miesięcy ma możliwość widzeń z dzieckiem w każdą sobotę, ale nie (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane