Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Konsekwencje prawne zakupu nieruchomości

  Kupując mieszkanie lub lokal użytkowy, najczęściej nie zwracamy uwagi na to jakie obowiązki będą wiązały się z nabywanym prawem własności, albo spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu (...)

 • Brak oddziału-konsekwencje prawne

  Jakie sankcje grożą przedsiębiorcy zagranicznemu, jeżeli prowadzi w Polsce działalność gospodarczą bez zarejestrowania przedstawicielstwa lub oddziału, mimo że względu na zakres działania taki obowiązek (...)

 • Wakacje 2014 - prawnicze last minute

  turystycznego i na które strony umowy wyraziły zgodę;   podstawy prawne umowy i konsekwencje prawne wynikające z umowy. Warto także zapoznać się z listą niedozwolonych (...)

 • Porada prawna na temat konsekwencje prawne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat konsekwencje prawne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak prawo chroni nabywcę usług turystycznych?

  które strony umowy wyraziły zgodę;   podstawy prawne umowy i konsekwencje prawne wynikające z umowy.   Jakie obowiązki ma organizator turystyki? Osoba, która (...)

 • Odpowiedzialność karna za pisanie pracy dyplomowej

  Co może grozić, jakie konsekwencje prawne mogą być wyciągnięte w stosunku do osoby, która zarobkowo trudni sie tzw. "prostytucją intelektualną" to znaczy pisze różnego rodzaju prace licencjackie

 • Wstrzymanie wypłaty dodatku mieszkaniowego

  dodatek mieszkaniowy musi ponosić i uiszczać pozostałą, poza przyznanym dodatkiem, część opłat związanych z utrzymaniem lokalu. Jeżeli tego nie czyni, ponosi konsekwencje prawne przewidziane (...)

 • Konsekwencje bezpodstawnego zawiadomienia policji

  względzie powołane powyżej przepisy uznać więc wymaga, iż osobie dokonującej zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa nie grożą żadne ujemne konsekwencje prawne związane z dokonaniem (...)

 • Kolejna zmiana ustawy o kierujących pojazdami

  kierowanie tramwajem będą realnie groziły konsekwencje prawne w przypadku złożenia nieprawdziwego oświadczenia za podanie nieprawdziwych danych co do podlegania zakazowi prowadzenia pojazdów

 • Jakie są warunki i skutki zbycia spadku – opinia prawna

  prawne, iż osoba taka jest spadkobiercą. W chwili nabycia spadku przez kilka osób, stają się oni niepodzielnymi współwłaścicielami masy spadkowej, a ich prawa i obowiązki w stosunku (...)

 • Udzielenie absolutorium procedury i konsekwencje prawne

        Wbrew powszechnemu poglądowi procedura udzielenia absolutorium dotyczy nie tylko spółek kapitałowych oraz nie tylko członków ich zarządów, a konsekwencje

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane