Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • II - Kodeks postępowania karnego - Czynności procesowe. Dowody

  do zarządzeń.  Art. 95. Sąd orzeka na rozprawie w wypadkach przewidzianych przez ustawę, a w innych - na posiedzeniu. Orzeczenia podejmowane na posiedzeniu mogą zapadać również (...)

 • Konfrontacja świadka w postępowaniu karnym

  Mój syn został posądzony o rozbicie szyby w innym samochodzie, co zakwalifikowano jako przestępstwo (powyżej 250 zł). Został wezwany w charakterze świadka na policję i zeznał, że nie był na (...)

 • Jak zostać pracownikiem ochrony?

  licencję pracownika ochrony oraz o pracowniku ochrony wydaje właściwy, ze względu na miejsce zamieszkania opiniowanego, komendant komisariatu Policji na polecenie komendanta wojewódzkiego (...)

 • Opinia prawna na temat konfrontacja na policji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat konfrontacja na policji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Święto Policji - o codziennych trudach pracy dla bezpieczeństwa obywateli

  konsekwentnie program modernizacji daje szanse na zmianę na lepsze w Policji. Jak stwierdził gen. Adam Rapacki - wiceminister spraw wewnętrznych i administracji - na posiedzeniu sejmowej (...)

 • Cofnięcie wniosku o ściganie

  W 2003 r. zgłosiłam policji fakt wyłudzenia ode mnie towaru. Sprawę zawieszono. Teraz odwieszono i dostałam wezwanie na przesłuchanie. Czy mogę wycofać zgłoszenie (oskarżenie)? Niewiele już (...)

 • Na jaką ochronę mogą liczyć świadkowie koronni?

  miejsca pobytu. Na jakich zasadach można uzyskać pomoc finansową na pokrycie kosztów uzyskania świadczeń opieki zdrowotnej?Pomocy finansowej na pokrycie kosztów (...)

 • Obecność świadków podczas rozprawy

  matka być równocześnie świadkiem (jaki artykuł o tym stanowi)? Nadmieniam, że cały czas od początku trwania procesu matka jest na sali. 3) Mimo to, że matka cały czas jest na sali, została (...)

 • Kodeks postępowania karnego

  , jeżeli po rozpoczęciu przewodu sądowego ujawni się okoliczność wymieniona w § 1. § 4. Na odmowę przyjęcia powództwa cywilnego lub na pozostawienie go bez rozpoznania na podstawie (...)

 • III - Kodeks postępowania karnego - Środki przymusu. Postępowanie przygotowawcze

  . Pouczenie to należy wręczyć podejrzanemu na piśmie; podejrzany otrzymanie pouczenia potwierdza podpisem.  Art. 301. Na żądanie podejrzanego należy przesłuchać go z udziałem ustanowionego (...)

 • W sprawie braku zainteresowania Policji sytuacją osób pokrzywdzonych - ofiar przemocy domowej

  , że jak już przedstawiono na wskazanym spotkaniu, ilość skarg na Policję, pochodzących od pokrzywdzonych znęcaniem nie jest duża. Trudno jednak uznać na tej podstawie, że zatem do (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Łamanie praw ojca!

  Szanowni Państwo! Mam 31 lat , jestem lekarzem medycyny Moje małżeństwo rozpadło się , w czerwcu założyłem żonie sprawę rozwodową. W styczniu (...)

 • Zarzuty policji

  Policja przedstawila mi zarzut z art.278-jednak w zarzucie czytalem o pobiciu i kradziezy.jednak kiedy zapytalem funkcionariusza czy to bedzie stary art.210 (...)

 • nękanie

  Szanowni Państwo.Mój problem może wydać sie błahy,ale ja już nie daję rady i prosze o pomoc.Moja córka 11-letnia została posądzona razem z jej (...)

 • molestowanie

  Mam pytanko ! mianowicie mam kolezanke ktorej pewien chlopak od conajmniej roku wysyla praktycznie dziennie sms-y i tu cytuje "ty szmato" "ty (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane