Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Koncesja na alkohol

  sprzedaży może być prowadzona tylko na podstawie zezwolenia wydanego przez wójta (burmistrza, prezydenta miasta), właściwego ze względu na lokalizację punktu sprzedaży. Ustawa określa (...)

 • Zezwolenie na sprzedaż alkoholu

  Spółka z o.o. będzie zajmowała się dostawą artykułów spożywczych na statki, w tym dostawą alkoholu. Czy do takiej sprzedaży alkoholu wymagana jest koncesja na alkohol i jakie (...)

 • Jak uzyskać koncesję na rozpowszechnianie programów radiowych i telewizyjnych?

  na etapie uzyskania koncesji na rozprowadzanie i musi towarzyszyć prowadzeniu działalności polegającej na rozprowadzaniu programów innego nadawcy.  Ponadto koncesja może być (...)

 • Porada prawna na temat koncesja na alkohol

  Nie szukaj dłużej informacji na temat koncesja na alkohol, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koncesja na sprzedaż alkoholu a firma cateringowa

  ); powyżej 18 % zawartości alkoholu. Także zatem i na alkohole niskoprocentowe wymagane jest zezwolenie. Kto i na jakich zasadach może sprzedawać alkohol? alkohol, (...)

 • Zezwolenie na alkohol

  Chcemy otworzyć sklep z alkoholami pow. 18%, pon. 18%, piwo, wino. Ile kosztują poszczególne koncesje na alkohol, jeśli chce się prowadzić sprzedaż detaliczną w sklepie? Przedsiębiorca rozpoczynający

 • Stawki podatku akcyzowego przy imporcie alkoholu

    Alkohol etylowy i pozostałe wyroby alkoholowe, o dowolnej mocy, skażone (od 1 hl alkoholu etylowego 100 % vol)  4 550,00 zł  13  2208  Alkohol etylowy nieskażony (...)

 • Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej

  2003 r. o cudzoziemcach - posiadający zezwolenie na zamieszkanie na czas oznaczony, udzielone w związku z przybywaniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub przebywaniem na tym (...)

 • Wyjątki w koncesji na alkohol

  ; o zawartości powyżej 18% alkoholu.   Zezwolenia na obrót hurtowy wydaje się na czas oznaczony: napojami alkoholowymi, o których mowa w pkt 1 i 2 - nie dłuższy niż 2 lata,   napojami

 • Chcesz prowadzić stację benzynową, zobacz jak uzyskać koncesję na obrót paliwami

  zakresu prowadzonej działalności, na którą wydana ma być koncesja np. obrót paliwami ciekłymi oraz projekt planu rozwoju w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na (...)

 • Koncesja na sprzedaż alkoholu

  którym ona ma na siebie zapisaną część spożywczą, a ja natomiast stoisko monopolowe (na które otrzymałem koncesję tylko na swoje nazwisko) - rozliczamy się osobno (od 0,5 roku). (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KONCESJA NA ALKOHOL!!!!

  Mam sparwe wagi ciezkiej moj pracownik nie zalawil do konca koncesji tzn zalatwil pozwolenie na uzyskanie koncesji ale samej koncesji do konaca nie mi (...)

 • Koncesja na alkohol Euro 2012.

  Jak wygląda staranie się o koncesje na alkohol? Ile kosztuje? Ile trwa? Jakie są potrzebne dokumenty? Chodzi o sprzedaż alkoholu w mini ogródku (...)

 • koncesja - zezwolenie na alkohol w szczególnym przypadku....

  Koncesję kontynuujemy od 1989 roku. Aktualnie koncesja ważna jest do 2010 roku, ale w bezpośrednim sąsiedztwie buduje się dom dla sióstr zakonnych (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków

  Chciałem w szanownym gronie osób zajmujących się prawem zadać pytanie: Czy jesteście za legalizacją miękkich narkotyków (np. marihunana) oraz (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane