Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kto i na jakich zasadach może prowadzić działalność gospodarczą w zakresie usług ochrony osób i mienia?

  Na czym polega ochrona osób i mienia? Zgodnie z przepisami, ochrona osób to działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności (...)

 • Założenie spółki z o.o. w Polsce przez cudzoziemca

  ochrona jest obowiązkowa). Koncesji w zakresie usług ochrony osób i mienia może udzielić lub odmówić jej udzielenia Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, po zasięgnięciu (...)

 • Jak zostać pracownikiem ochrony?

  Kto może zajmować się ochroną osób i mienia?  Zgodnie przepisami, zadania ochrony osób i mienia realizowane przez wewnętrzne służby ochrony (czyli uzbrojone (...)

 • Opinia prawna na temat koncesja mswia ochrona osób i mienia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat koncesja mswia ochrona osób i mienia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koncesja na instalowanie systemów alarmowych

  urządzeń i środków mechanicznego zabezpieczenia oraz ich eksploatacji, konserwacji, naprawach i awaryjnym otwieraniu w miejscach zainstalowania  jest jednym ze sposobów ochrony osób (...)

 • Koncesja na działalność w zakresie ochrony osób

  miejsc zamieszkania wspólników - gdy spółka jest podmiotem z udziałem zagranicznym. Organem koncesyjnym jest Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. ochrona osób i mienia, (...)

 • Koncesja na ochronę osób i mienia

  W jakiej formie należy prowadzić działalność gospodarczą, aby móc otrzymać koncesję w zakresie usług ochrony osób i mienia? Podjęcie działalności gospodarczej w zakresie usług (...)

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  ; 2) indywidualnych technicznych i chemicznych środków lub urządzeń przeznaczonych do obezwładniania i konwojowania osób albo do zatrzymywania oraz unieruchamiania pojazdów (...)

 • Ochrona wartości pieniężnych

  rozporządzenie MSWiA pt. Szczegółowe zasady i wymagania, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i (...)

 • Zgłoszenie zmiany danych zawartych w koncesji

  Na jakich wnioskach (i czy w ogóle istnieją) należy zgłosić do zmiany do koncesji w MSWIA w zakresie zmiany adresu sp. z o.o. (tj. ulicę i nr) i jakie dokumenty należy dołączyć? (...)

 • Jakim prawem działa samorząd terytorialny?

  zsynchronizowane i niespójne (np. różne znaczenia pojęć). Nowelizacja z 11.I.2000 r. dąży do ujednolicenia. Szukanie analogii jest niebezpieczne w takich warunkach i w pr. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ochrona sklepowa

  Pare dni mialam przykry incydent z ochroniarzami sklepowymi. Jakie uprawnienie maja ochroniarze zatrudnieni w sklepie? Czy moga uzyc sily ? (Cala) Ochroniarze (...)

 • Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

  Rozwiodłem się. Sąd mi przyznał opiekę nad synem a mojej eks-małżonce je ograniczył. Przez cały okres trwania małżeństwa mieszkaliśmy u jej (...)

 • Straż gminna - jakie uprawnienia ?

  witajcie, mam pytanie dotyczące uprawnień straży gminnej. Gdzie w ogóle może ona działać i kontrolowac i dawać mandaty, tylko na obszarze danej (...)

 • Brak reakcji ochrony na bójkę na dworcu w warszawie

  Witam Mam pytanie po obejrzeniu materiału na TVN24. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,policja-o-bojce-na-centralnym-br-ochrona-powinna-reagowac,89546.html Chciałbym (...)

 • Patrole policji

  Od pewnego czasu na ulicach Szczecina można spotkać patrole policji wraz z pracownikami agencji ochrony osób i mienia. Jak to się ma do ustawy o ochronie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane