Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustalenie sposobu użytkowania

  (użytkowanie) wygasa, jeżeli przejdzie na właściciela rzeczy obciążonej albo jeżeli ten, komu prawo takie przysługuje, nabędzie własność rzeczy obciążonej. Otóż zastosowanie takiej (...)

 • Roszczenie o przyjęcie do spółdzielni

  mieszkania? Jeżeli członkostwo męża wygasło, przysługuje Pani roszczenie o przyjęcie do spółdzielni mieszkaniowej. Nie bardzo wiadomo, dlaczego wniosek, który Pani złożyła nie został rozpatrzony. (...)

 • Przydział lokalu komunalnego

  działalności. mieszkaniowy zasób gminy, lokal komunalny, mieszkanie komunalne, wniosek, komisja mieszkaniowa

 • Opinia prawna na temat komu przysługuje mieszkanie komunalne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat komu przysługuje mieszkanie komunalne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koszty adaptacji mieszkania komunalnego

  prowadzić sprawę dopóty, dopóki osoba ta nie będzie mogła sama się nią zająć. Rozstrzygnięcie tego problemu zależy jednak od indywidualnej sytuacji. mieszkanie komunalne, podział fizyczny, (...)

 • Prawo do najmu i wykupu mieszkania komunalnego

  Witam, moja matka ma mieszkanie komunalne, które jeszcze nie zostało wykupione. Jest również głównym najemca tego mieszkania. Podanie o wykup zostało złożone w styczniu 2010. UM Toruń odpowiedział (...)

 • Ustanowienie hipoteki

  W styczniu tego roku zakupiłam mieszkanie komunalne na własność, teraz chciałabym je przepisać na córkę ale nie w formie darowizny ale poprzez testament - w ten sposób aby córka mogła ustanowić

 • Ustawa o własności lokali

  stycznia 1995 r., z wyjątkiem przepisu art. 40 ust. 1, który wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. lokal, własność, odrębna własność lokalu, mieszkanie, wspólnota, zarząd

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)

 • prawo do mieszkania

  Niedawno podjęliśmy decyzję o rozwodzie. Jedynym naszym wspólnym dorobkiem jest mieszkanie w TBS-ie. Niestety, najemcą tego mieszkania jest mój mąż, (...)

 • Wykup mieszkania komunalnego

  Mam zamiar wykupic mieszkanie komunalne w ktorym moj ojciec obecnie zamieszkuje. Wykup zostanie dokonany oczywiscie na niego, a potem przepiszemy mieszkanie (...)

 • Mieszkanie komunalne

  Moi rodzice mieszkają w mieszkaniu komunalne w budynku wielorodzinnym. Proszę o odpowiedź co muszą teraz zrobić,aby czegoś nie przeoczyć,w świetle (...)

 • Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

  Czy skreślenie z listy członków prowadzi bezpośrednio do eksmisji? Co z moim prawem własnościowym do mieszkania? Jakie są praktyczne skutki skreślenia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane