Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • XI - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie egzekucyjne

  . Na wniosek wierzyciela komornik ustanowi zarządcą inną osobę. § 2. Egzekucja z tej nieruchomości i zarząd prowadzone będą według przepisów o egzekucji z nieruchomości. Art. (...)

 • X - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie egzekucyjne. Przepisy ogólne

  innego biegłego tej specjalności wśród stałych biegłych sądowych.Art. 814. § 1. Jeżeli cel egzekucji tego wymaga, komornik zarządzi otworzenie mieszkania oraz innych pomieszczeń (...)

 • Zajęcie udziałów w spółce przez komornika

  terminie od oszacowania komornik powinien ogłosić licytację? Czy komornik może utrzymywać zajęcie udziałów bez dokonywania czynności zmierzających do wyceny przez biegłego? Czy komornik (...)

 • Opinia prawna na temat komornik umowa zleceniechodowyart.394

  Nie szukaj dłużej informacji na temat komornik umowa zleceniechodowyart.394, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zajęcie konta spólki cywilnej

  protesty dłużnika. Komornik powiedział mu żeby przyszedł z umowa spółki. Z umowy tej wynika że on jest wspólnikiem w 15% a drugi wspólnik w 85%. I komornik zwolnił to konto tylko (...)

 • Odpowiedzialność małżonków za zobowiązania - stan prawny obowiązujący od 20 stycznia 2005 r.

  majątek męża/żony oraz jego/jej bieżące dochody,Jeżeli zobowiązanie powstało w związku z działalnością przedsiębiorstwa, choćby w całości wchodziło w skład majątku wspólnego, komornik (...)

 • uprawnienia komornika

  Komornik prowadzi egzekucję przeciwko mojemu dłużnikowi. Jestem współwłaścicielem naczepy dłużnika (umowa przewłaszczenia na zabezpieczenie). Komornik wysłał do Starosty Powiatowego (...)

 • Egzekucja z udziałów w sp. z o. o.

  , dłużnik, wierzyciel, komornik, skarga, biegły, opinia, zaliczka, koszty, sąd

 • Sprzedaż mieszkania a egzekucja

  nabycia z pierwszeństwem przewidzianym w przepisach o podziale ceny uzyskanej z egzekucji. egzekucja, komornik, zajęcie, spłata, hipoteka, umowa przedwstępna,

 • Poszukiwanie majątku przez komornika

  ] k.p.c.   Czy komornik może odmówić poszukiwań?   Jakkolwiek sam przepis mówi o "zleceniu" poszukiwania majątku dłużnika, nie będzie to umowa zlecenie. Komornik (...)

 • Zapłata czynszu a zajęcie rachunku bankowego

  pytania, komornik prowadzi egzekucję tylko z rachunku bankowego. Komornik może zająć także inne wierzytelności, np. czynsz wpłacany bezpośrednio zarządcy, z pominięciem konta bankowego. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)

 • Ratunku zlapal mnie komornik

  Stalo sie. Namierzyl mnie w pracy. Ksiegowa zadecydowala ze sciagac mi beda 900 zl z pensji ktora wynosi 3000 zl.Uwaga , umowa jest umowa o dzielo!!!!!! (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Odpowiedzialność za długi współmałżonka

  Mój mąż bez mojej wiedzy narobił olbrzymich długów w trakcie trwania naszego małżeństwa. Kiedy jego sprawki wyszły na jaw, podpisaliśmy intercyzę. (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane