Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • XI - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie egzekucyjne

  . Na wniosek wierzyciela komornik ustanowi zarządcą inną osobę. § 2. Egzekucja z tej nieruchomości i zarząd prowadzone będą według przepisów o egzekucji z nieruchomości. Art. (...)

 • Obwieszczenie o licytacji

  ruchomości komornik umieści znak ujawniający na zewnątrz jej zajęcie. Zajęte ruchomości komornik pozostawi we władaniu osoby, u której je zajął. Kodeks postępowania cywilnego reguluje (...)

 • Brak możliwości przeprowadzenia licytacji

  potrzeby komornik może korzystać z pomocy Policji. egzekucja, licytacja, postępowanie egzekucyjne, komornik, termin, miejsce licytacji

 • Opinia prawna na temat komornik gryfino licytacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat komornik gryfino licytacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak szybko zaspokoić się z nieruchomości - czyli uproszczona egzekucja z nieruchomości

  zaspokojony z nieruchomości. Dokonując zajęcia, komornik, w miarę możności, zabezpiecza budynek lub lokal przed możliwością objęcia go we władanie przez dłużnika lub osoby trzecie. W razie potrzeby (...)

 • Jak przeprowadzić egzekucję z nieruchomości dłużnika - opinia prawna

  , nieruchomość, wierzyciel, egzekwujący, dom, egzekucja, komornik, sąd, tytuł, postanowienie, licytacja, termin, bezskuteczność, dłużnik, wierzyciel

 • Podział kwoty uzyskanej z licytacji ruchomości

  kosztów egzekucji zostanie podzielona pomiędzy pozostałych wierzycieli. egzekucja, ruchomość, kwota, podział kwoty, licytacja, przejęcie, komornik, wierzyciel egzekwujący

 • Egzekucja z nieruchomości

  oszacowanie nieruchomości obwieszczenie o licytacji licytacja i przybicie przysądzenie własności Z przedstawionego przez Państwa stanu faktycznego wynika, iż na skutek wniosku wierzyciela komornik (...)

 • Spłata długu w toku egzekucji

  Ile godzin przez licytacja lub przy rozpoczęciu licytacji można wpłacić do komornika zadłużenie, żeby licytacja się nie odbyła? Czy komornik powinien mieć przygotowane wyliczenie zadłużenia (...)

 • Skutki drugiej licytacji nieruchomości

  . Cena ta jest najniższa, za którą można nabyć nieruchomość. Brak stosownego wniosku wierzyciela będzie oznaczał, iż komornik nie będzie miał obowiązku wyznaczenia z własnej inicjatywy terminu (...)

 • Licytacja z nieruchomości - jak wygląda w praktyce?

  egzekucję.   Grzegorz Pawelec e-prawnik.pl licytacja, nieruchomość, działka, komornik, egzekucja, eksmisja

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Licytacja nieruchomości

  Czy ktoś zna skuteczny sposób na opóźnienie licytacji nieruchomości? Komornik wyznaczył termin trzeciej już licytacji na początek lutego a ja chcę (...)

 • Powództwo przeciwegzekucyjne

  Chcę wystąpić z powództwem przeciwegzekucyjnym przeciwko tytułowi wykonawczemu z klauzulą, wystawionemu przez Urząd Skarbowy.Jako zarzut chcę przedstawić (...)

 • licytacja domu

  mam pytanie.mam dług 20tys,w kwietniu komornik wezwał mnie i męza do siebie i uzgodniliśmy ze bedzie strącał z pensji męża co miesiąc 60% wynagrodzenia (...)

 • Komornik - umorzenie postepowania

  Witajcie Czy ktos zna przepis ktory definije warunki w jakich komoznik moze umorzyc postepowanie na pozew bylego dluznika??? Znajoma 4 lata temu jeden (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane