Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Co komornik może zabrać dzieciom?

  komorników. Wówczas potrzebne będą m.in. zeznania dziadka i babci, że rzeczywiście takiego pieska w prezencie kupili. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl komornik, licytacje komornicze, (...)

 • Nieaktualne adresy dłużników w czasie egzekucji

  takim razie komornik przeprowadza egzekucję, jeśli nie zna adresów wierzycieli? Czy można wystąpić ze skargą na komornika? Być może tych firm już nie ma i z tego wynika, że komornik nie (...)

 • Brak możliwości przeprowadzenia licytacji

  komornik może wyznaczyć inne miejsce przeprowadzenia licytacji, tak aby ewentualny brak możliwości wejścia do siedziby (miejsca zamieszkania) dłużnika nie uniemożliwiał przeprowadzenia licytacji. (...)

 • Porada prawna na temat komornik choszczno licytacje

  Nie szukaj dłużej informacji na temat komornik choszczno licytacje, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Licytacje komornicze będą on-line

  , komornik, dłużnik, przedmioty ruchome

 • Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

  mogą być cenne przy podjęciu decyzji o zakupie. egzekucja, eksmisja, licytacja, komornik, mieszkanie

 • Nowa egzekucja z nieruchomości

  oszacowania nieruchomości, komornik dokona nowego opisu i oszacowania tylko na wniosek wierzyciela lub dłużnika. Dłużnik może złożyć taki wniosek w terminie dwóch tygodni od daty doręczenia (...)

 • Legalizacja samowoli budowlanej

  artykuł Samowola budowlana licytacja, komornik, egzekucja, nieruchomość, budowa, samowola, legalizacja

 • Licytacja, aukcja a przetarg

  ustawa o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. licytacja, aukcja, przetarg, likwidacja, firma, spółka, egzekucja, komornik, aukcja internetowa, odległość

 • Informacja o licytacji komorniczej będzie powszechniejsza

  Madejski, e-prawnik.pl licytacje komornicze, komornik, licytacja, Biuletyn Informacji Publicznej

 • Wskazanie sposobu egzekucji przez wierzyciela

  komornik ma obowiązek wykorzystać wszystkie informacje, które posiada (a za które zapłacili inni wierzyciele)? We wniosku lub żądaniu przeprowadzenia egzekucji należy wskazać świadczenie, które (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane