Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Komornik a konto bankowe

  zasądzone alimenty na byłą żonę. Wiem że komornik nie może już wziąć z tego minimum ale jeżeli skieruje emeryturę na konto bankowe czyli te 980 zł, i nie wybiorę ich np. w jednym (...)

 • Egzekucja z majątku spółki długu wspólnika

  Wspólnik posiadający 60% udziałów w spółce z o.o. otrzymał sądowy nakaz zapłaty za dług zaciągnięty jako osoba prywatna- dług ten nie ma nic wspólnego ze wspomnianą spółką. Komornik zablokował (...)

 • Zajęcie konta bankowego a emerytura

  Na konto bankowe wpływają wyłącznie środki w wysokości 1700 zł z tytułu emerytury. Komornik chce zająć konto bankowe. Zgodnie z art. 54 Prawa bankowego teoretycznie środki (...)

 • Porada prawna na temat komornik a konto bankowe

  Nie szukaj dłużej informacji na temat komornik a konto bankowe, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Umorzenie postępowania egzekucyjnego a zajęte konto bankowe

  , które są niezbędne aby odzyskał Pan swobodny dostęp do swojego konta.     umorzenie, postępowania, egzekucyjnego, zajęte, konto, bankowe

 • Komornik szybciej odzyska twoje pieniądze

  rozliczeniami pomiędzy bankami. Posługuje się nim również Poczta Polska oraz ZUS. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl komornik, komornik sądowy, dłużnik, banki, SKOK-i, konto bankowe, (...)

 • Zajęcie komornicze wynagrodzeń

  Komornik zajął nasze wierzytelności u trzech tj. wszystkich naszych Zleceniodawców. W ten to sposób na konto bankowe naszej firmy nie spływają żadne należności z tytułu wykonanych (...)

 • Komornik zostawi bieliznę i konia z uprzężą

  . Dariusz Madejski, e-prawnik.pl komornik, egzekucja komornicza, egzekucja, dłużnik, rolnik, emerytura, renta, konto bankowe, pieniądze, zwierzęta

 • Zajęcie lokat bankowych

  rachunku bankowego, komornik powinien przesłać odpowiednie zawiadomienie do banku.    zajęcie, konto, bankowe, lokata

 • Zajęcie rachunku z pensją innej osoby

  Czy komornik może zająć konto bankowe ROR, na które wpływa również wynagrodzenie osoby trzeciej, nie związanej prawnie z dłużnikiem ? Na wstępie trzeba wskazać, iż komornik (...)

 • Czynności komornicze dotyczące konta bankowego

  komornik może dalej prowadzić egzekucję i czy wolno mu pobrać koszty egzekucyjne od zajęcia, gdy de facto żadnego zajęcia nie dokonał? Czy zajęcie dokonane na rok po spłacie zobowiązania nie jest

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • komornik i konto bankowe

  Cześć. Czy przepisy bankowe zabraniają zajęcia oszczędności dłużnika, poniżej konkretnej sumy pieniedzy na koncie? Tak, nie można zając sumy (...)

 • komornik a zwrot podatku

  Mam takie pytanie komornik zają konto bankowe męża, czy zajmie również zwrot podatku jeżeli rozliczamy się wspólnie? A zwrot z tytułu ulgi prorodzinnej? (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .

  Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy (...)

 • Ściągnięcie alimentów przez komornika

  w lutym zapadł wyrok w sprawie o alimenty. tatuś mojego dziecka nie płaci ich do tej pory. chcę udać się do komornika. co mam ze sobą zabrać? gdzie (...)

 • ZAJĘCIE WYNAGRODZENIA I KONTA BANKOWEGO!

  Mam pytanie czy komornik moze zajac mi konto bankowe na ktore przechodzi moja wypłata i alimenty na dzieci. Zaznaczam że nie mam innych wpływów ani (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane