Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odwołanie od decyzji ZUS

  niezdolności do pracy i jej stopnia. Komisja lekarska dokonuje rozstrzygnięcia w formie orzeczenia. Skoro miało już miejsce w Pana przypadku rozstrzygnięcie przez wspomnianą komisję, pozostaje (...)

 • Kiedy może zostać orzeczona niezdolność do pracy? (stan prawny do 1 stycznia 2004 r.)

  organizacyjna Zakładu niezwłocznie zawiadamia osobę zainteresowaną. Komisja lekarska, rozpatrując sprzeciw lub zarzut wadliwości, dokonuje oceny niezdolności do pracy i jej stopnia. Czy orzekanie (...)

 • Jak dostać lek w aptece?

  Zdrowia z dnia 6 listopada 2013 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie recept lekarskich (Dz.U. z 2013 r., poz. 1293). recepta lekarska, lek, lekarstwo, apteka, lekarz, farmaceuta, refundacja

 • Porada prawna na temat komisja lekarska krus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat komisja lekarska krus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakie prawa ma pacjent?

  . odwołanie od orzeczenia lekarza orzecznika ZUS). Komisja Lekarska na podstawie dokumentacji medycznej oraz, w miarę potrzeby, po zbadaniu pacjenta, wydaje orzeczenie niezwłocznie, nie później (...)

 • Urlop dla poratowania zdrowia

  leczenia wydaje komisja lekarska, działająca w specjalistycznym publicznym zakładzie opieki zdrowotnej właściwym ze względu na miejsce zamieszkania nauczyciela na podstawie Komisja orzeka (...)

 • Złe warunki w europejskich ośrodkach dla uchodźców

  ubiegającej się o azyl w przypadkach, gdy nie jest ona w stanie zapłacić za adwokata. Niedostateczna opieka lekarska, zwłaszcza specjalistyczna, na przykład dla kobiet w ciąży, czy ofiar tortur jest (...)

 • Zaległy urlop wykorzystasz do końca lipca

  . Jednocześnie resort proponuje skrócenie z 10 do 5 lat okresu przedawnienia należności z tytułu składek do ZUS i KRUS. – Dzięki tej propozycji przedsiębiorcy i inni płatnicy będą mogli (...)

 • Nowe urlopy macierzyńskie w UE?

  porozumieniu ramowym zawartym z europejskimi pracodawcami i przedstawicielami związków zawodowych. Zakończenie negocjacji planowane jest w ciągu dziewięciu miesięcy. W dłuższej perspektywie Komisja

 • Prawo do renty po zmianach

  prawo do renty po warunkiem, że: prawo do renty ustało w związku z upływem okresu, na jaki została przyznana oraz lekarz orzecznik ZUS lub komisja lekarska ZUS orzeknie, że Twoja niezdolność (...)

 • Dodatkowe wynagrodzenie dla lekarza w PKL

  , powszechna, komisja, lekarska, godziny pracy, uprawnienia, PKL

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zmiana kategorii wojskowej

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi (...)

 • Komisja Lekarska po Zwolnieniu L4

  Witam tam taki problem dostałem wezwanie na komisję lekarska 01.02.13 a zwolnienie mi się kończy 25.01.13. byłem na zwolnieniu 2 tyg.. na dzień dzisiejszy (...)

 • Odmowa przyznanie renty z tytułu niezdolności do pracy.

  Uprzejmie proszę o poradę. W dniach 05.07.2000 r. i 31.06.2001 r. przeszedłem operację kręgosłupa szyjnego (schorzenie: dyskopatia, zwężenie kanału (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • zwolnienie lekarskie a orzecznik ZUS

  Miałam zwolnienie od lekarza rodzinnego od 31 października do 18 listopada, 4 listopada (piątek) lekarz orzecznik ZUS unieważnił dalszą część (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane