Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zaktualizowana wersja „Działań MG na rzecz stabilności i rozwoju"

  pojazdów na nowe, bardziej przyjazne środowisku. Prawie wszyscy uczestnicy konsultacji podkreślili konieczność zwiększenia możliwości kredytowania przedsiębiorstw. Propozycje dotyczyły także zmian (...)

 • Zakończono dwustronne negocjacje dot. pakietu rozwiązań na czas kryzysu

  znalazły się w pakiecie, są wynikiem kompromisu, nad którym pracowaliśmy w ramach negocjacji autonomicznych. Wierzymy, że zaproponowane rozwiązania wprowadzone na okres 2 lat sprzyjać będą (...)

 • Zwrot kosztów dojazdu na wezwanie ZUS-u

  Jakie nowe przepisy dotyczą wezwań przez ZUS?4 marca 2009 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 stycznia 2009 r. zmieniające rozporządzenie w

 • Porada prawna na temat kolizja w prawie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kolizja w prawie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wadliwe Toyoty Yaris do serwisu

  materiałów w napinaczu pasa bezpieczeństwa, może dojść do uszkodzenia, w wyniku którego podczas wypadku i aktywacji pasa ulegnie on samozapłonowi. Na świecie odnotowano trzy takie przypadki. (...)

 • Zmiany związane z wdrażaniem funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności

  zwrócone. Z tego też powodu konieczne były zmiany w prawie krajowym, które umożliwią nie tylko efektywne wykorzystanie tych środków, ale również wykorzystanie ich w określonym (...)

 • Zatrzymali fałszywą agentkę ubezpieczeniową

  ubezpieczeniowe, których następnie nie zgłaszała w macierzystej firmie, bo ta prawie rok temu rozwiązała z nią umowę o pracę.Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów (...)

 • Wysokie kary za przeładowanie pojazdów

  W dniu 20 sierpnia inspektorzy Śląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego zatrzymali w Katowicach pojazd przewożący muł węglowy. W trakcie kontroli zaistniało podejrzenie, (...)

 • Uprawnienia do emerytury pomostowej

  prawa oznacza, że złożenie wszystkich dokumentów bez zaświadczenia o rozwiązaniu stosunku pracy spowoduje, iż organ rentowy wyznaczy termin na uzupełnienie środków dowodowych, (...)

 • Odsprzedanie mieszkania własnemu dziecku

  stosuje się odpowiednio przepisy o przeniesieniu własności. Zatem do przeniesie prawa (lub udziałów w prawie) spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu w (...)

 • Procedura przesłuchania świadków przez sąd cywilny

  przedmiot sprawy oraz zwięzłą osnowę przepisów o karach za pogwałcenie obowiązków świadka, a ponadto o zwrocie wydatków koniecznych, związanych ze stawiennictwem (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprawca kolizji zbiegl, mam tylko numer rejestracyjny.

  Witam Dnia 03.10 wydarzyla mi sie kolizja, jadac droga z pierwszenstwem przejazdu wykonywalem manewr skretu w prawo. Niestety sprawca nie zauwazyl iz (...)

 • Kolizja drogowa, proceduralne błędy policji?

  Witam Serdecznie. W tym tygodniu byłem uczestnikiem kolizji drogowej. Mam duże zastrzeżenia do działań policjantów, których wezwałem na miejsce (...)

 • Kolizja, czy wypadek? Jakie konsekwencje?

  Witam wszystkich forumowiczów i prosił bym o wypowiedzenie się na temat poniższego zdarzenia oraz odpowiedzi na moje pytania zawarte poniżej. Sytuacja: Jadąc (...)

 • kolizja drogowa, prosba o pomoc

  Wczorajszego dnia wieczorem miałem kolizję. Warunki na drodze były fatalne. snieg droga zasypana a w dodatku ciemno. Jechałem, mijałem najpiew autobus (...)

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane