Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

  niezdolności do pracy przed przerwą;   2) kod B - oznacza niezdolność do pracy przypadającą w okresie ciąży;   3) kod C - oznacza niezdolność (...)

 • Jak korzystać z internetowej przeglądarki ksiąg wieczystych?

  bardziej skomplikowany kod tym trudniej jest takiemu automatowi go odczytać. Kod generowany jest automatycznie, za każdym razem jest inny i inaczej wyświetlony. Jeśli aktualnie wyświetlany kod (...)

 • Stawka VAT na usługi projektantów ubiorów

  Tworzę grafiki, wzory haftów, loga, projekty ubiorów. Jaka stawka VAT obowiązuje na usługi świadczone w ramach 74.87 B (wg PKD)? Według PKD kod 74.87.B określa działalność komercyjną (...)

 • Porada prawna na temat kod b

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kod b, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  , obowiązki niani, wysokość wynagrodzenia oraz sposób i termin jego wypłaty, czas, na jaki umowa została zawarta, warunki i sposób zmiany, a także rozwiązania umowy. Umowa uaktywniająca (...)

 • Zwolnienie lekarskie a urlop bezpłatny

  . Zwolnienie to dostarczy w piątek. Nie wiem czy będzie w zwolnieniu kod B. W jakim dniu najpóźniej w tym konkretnym przypadku lekarz może wystawić zwolnienie lekarskie? Czy na podstawie rozmowy (...)

 • Od kiedy zmiana dowodów rejestracyjnych stanie się naszym koszmarem?

  . Dokument ten będzie zawierał nadto tzw. kod kreskowy oraz kod OCR-B do odczytu danych o pojazdach przekraczających granicę. Pamiętaj, że: Do dnia 30 września br. tj. do czasu wyczerpania (...)

 • Bezpłatne leki dla seniorów

  ;b, które nie mają numeru PESEL, będzie to data urodzenia) recepta – litera S wpisana w polu „kod uprawnień dodatkowych” wykaz – potrzebny (...)

 • Kiedy budżet państwa finansuje składki za nianię w 2018 r.?

  ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnemu) albo ZUS RZA (jeśli niania podlega tylko ubezpieczeniu zdrowotnemu). W tym raporcie wpisz kod tytułu ubezpieczenia, który zaczyna się od cyfr (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  do potwierdzenia wykonania przelewu można dołączyć listę osób, których dot. zapytania (np. nazwać przelew „opłata za zapytania z dnia…….. dot. osób (...)

 • Złóż wniosek PIT-WZ, aby rozliczyć PIT-37

  PIT-WZ można wnioskować o: rozliczenie w sposób przewidziany dla małżonków albo osób samotnie wychowujących dzieci, uwzględnienie pracowniczych kosztów uzyskania

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ile juz dni zwolnienia chorobowego?

  dzien, dobry, w roku 2009 bylam kilka razy na L4: 1. od 26.06-17.07.2009r 2. 02-29.09 L4 kod B ale 25.09 poronilam i lekarz wypisal zwolnienie chorobowe (...)

 • ILE juz dni zwolnienia chorobowego??

  dzien dobry, w roku 2009 bylam kilka razy na L4: 1. od 26.06-17.07.2009r 2. 02-29.09 L4 kod B ale 25.09 poronilam i lekarz wypisal zwolnienie chorobowe (...)

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Oskarżenie o piractwo

  Witam Dziś miałem b. nieprzyjemny telefon, mianowicie producent oprogramowania oskarża mnie o piractwo. Opiszę całą sprawę: jakiś czas temu ściągnąłem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane