Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kotłownia developera w budynku wspólnoty

  budynku, w którym mogliby zainstalować węzeł cieplny lub kocioł, gdyby nie chcieli korzystać z usług developera na dostarczanie ciepła. Teoretycznie mieszkańcy nie muszą korzystać z energii dostarczanej

 • Wynajem prywatny a amortyzacja

  , remonty, wyposazenie. Aktualnie wymieniłem kocioł c.o. w kamienicy. Koszt 12.000 zl. Czy mogę w prywatnym najmie zamortyzowac jednorazowo kocioł jako pomoc de minimis, czy muszę go amortyzowac (...)

 • Restrykcyjne wymagania dla kotłów produkowanych i instalowanych w Polsce

  : rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań dla kotłów na paliwo stałe (Dz.U. z 2017 r., poz. 1690).  kotły, kocioł, węgiel, spalanie, (...)

 • Porada prawna na temat kocioł

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kocioł, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pozwolenie na budowę kotłowni

  Zamierzamy postawić kotłownię składającą się dwóch kontenerów, w których w jednym znajdować się będzie kocioł parowy, a w drugim zbiornik na olej opałowy. Kontenery nie będą stale związane (...)

 • Najbardziej szkodliwe paliwa nie trafią do domowych palenisk

  dniach od daty ogłoszenia w Dzienniku Ustaw. węgiel, paliwa stałe, czyste powietrze, smog, spalanie, kocioł, dym, palenisko

 • Nowe wymogi dla średnich źródeł spalania paliw

  . spalanie, średnie źródła spalania, paliwa, jakość powietrza, środowisko, smog, kocioł, piec, UE, dyrektywa MCP

 • Wstrzymanie prac na budowie

  przy pomoście) pracownik obsługujący kocioł wodny niskotemperaturowy o mocy ponad 100 kW nie posiadał wymaganych uprawnień kwalifikacyjnych niesprawne urządzenia eksploatowane w pomieszczeniu

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • niesprawny kocioł

  Witam, problem jest tego typu ze gdy wynająłem domek gospodarczy był w nim stary kocioł tzw smieciuch-jedyne źródło ciepła w okresie zimowym, kocioł (...)

 • Problem z postanowieniem administracji

  Witam, Mam problem z postanowieniem wspólnoty mieszkaniowej w sprawie komina, który do mnie należy. W postanowieniu tym w oparciu o rozpoznanie kominiarza (...)

 • prawo autorskie na facebooku

  Czy wiecie że polecając filmiki znajomym na Facebooku łamiemy prawo? wlansie przeczytalem o tym artykul. na jakiej to dziala zasadzie? i czy ja przypadkiem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane