Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • W jaki sposób uniknąć rozwiązania umowy o pracę?

  ). Kosztem niewielkiego obniżenia wysokości wynagrodzenia za pracę (wynikającego z obniżenia wymiaru czasu pracy) kobieta uzyskuje gwarancję zatrudnienia przez okres co najmniej 12 miesięcy. Ochronna (...)

 • Konkubinat-życie bez ślubu-skutki prawne

  medycyny, nie można odróżnić płci partnerów (obojnactwo dwupłciowe lub gdy przeważają cechy określonej płci zbliżone do płci partnera). Związek ten implikuje swoiste nazewnictwo: kobieta

 • Umowa dożywocia a kwestia dziedziczenia

  korzystania z mieszkania będzie przysługiwało jej i jej przyszłemu mężowi. Jednakże dokonanie takiego zastrzeżenia rodzi dla osoby bliskiej dożywotnika odrębne roszczenie o zaspokojenie potrzeb (...)

 • Opinia prawna na temat kobieta rodzi film

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kobieta rodzi film, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Działalność gospodarcza na urlopie wychowawczym a składki - opinia prawna

  . 887 ze zm.) stanowi odrębny tytuł obowiązkowego ubezpieczenia społecznego (art. 9 ust. 6 tej ustawy), co w razie prowadzenia działalności pozarolniczej rodzi obowiązek opłacania składek z tytułu (...)

 • Jak obronić się przed paparazzi?

  nagie zdjęcia na plaży - to był zamach na moją prywatność. Poczułam się tak, jak zgwałcona kobieta – mówiła Mucha po wydaniu wyroku. Fakt przeprosił również aktorkę na swoich (...)

 • Wydłużony urlop macierzyński i inne zmiany dla świeżo upieczonych rodziców

  urodzonych podczas jednego porodu. Wynosi on teraz:20 tygodni - w przypadku urodzenia jednego dziecka; 31 tygodni - jeśli kobieta rodzi dwoje dzieci; 33 tygodnie - przy urodzeniu urodzenia (...)

 • Skutki prawne zaręczyn

  jakiejkolwiek postaci zawarcia małżeństwa nie rodzi żadnych skutków w sferze prawa rodzinnego. Wynika z tego, iż obietnica małżeństwa złożona drugiej osobie nie ordzi po stronie tej osoby żadnego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • alimenty dożywotnio??

  pewna kobieta, świadomie zaszła ze mną w ciąże w celach korzyści majatkowych. Czy w przypadku gdy wyjdzie ona w przyszłości za mąż , a jej partner (...)

 • wysokość alimentów

  Witam, proszę udzielić mi informacji jakiej wysokości alimentów powinnam zażądać od męża dla naszego 2,5 letniego dziecka. Mąż zarabia 12.000 (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?

  Bo nie wiem czy warto jest się ciągać po sądach na przykład za 150 zł. miesięcznie, szczególnie interesuja mnie sądy na górnym ślasku, z góry (...)

 • KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

  jESTEM PO ROZWODZIE.DO TEJ PORY ZARABIAŁEM NIEZLE ALE NIESTETY DOPADŁA MNIE RECESJA NA RYNKU I MOJE DOCHODY WYNOSZĄ TERAZ 500 ZŁ Z UMOWY O PRACĘ I (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane