Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Czy warto zapisać dziecko do klubu dziecięcego?

  którym ma być prowadzony żłobek lub klub dziecięcy.  Jakie wymagania musi spełniać lokal? Klub dziecięcy, może być prowadzony w lokalu, znajdującym się w budynku (...)

 • Jak uzyskać zasiłek opiekuńczy na opiekę nad dzieckiem?

  wyjaśnisz, dlaczego zostajesz w domu z dzieckiem — jeśli żłobek, klub dziecięcy, przedszkole albo szkoła, do której chodzi twoje dziecko, zostało niespodziewanie zamknięte, decyzję (...)

 • Więcej pieniędzy na opiekę nad dziećmi

  +”. opieka nad dziećmi, MaluchPlus 2018, maluch, dziecko, żłobek, klub dziecięcy, do lat 3, dzieci

 • Porada prawna na temat klub dziecięcy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat klub dziecięcy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kiedy ulga podatkowa za nianię?

  zatrudnionych jako nianie.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl opieka, niania, opiekun dzienny, klub dziecięcy, żłobki, rodzice, dzieci, prywatna opiekunka, ulga podatkowa, podatki

 • Może zapisać dziecko do żłobka?

  higienicznego spożywania posiłków. Natomiast lokal, w którym tworzony i prowadzony jest klub dziecięcy - posiada co najmniej jedno pomieszczenie. Dzieci muszą mieć zapewnioną możliwość (...)

 • Łatwiej o żłobki...

  , MALUCH+, opieka nad dziećmi, dzieci, żłobek, klub dziecięcy, rodzice, maluchy, posiłki, stołówka, najmłodsi, opiekun

 • Żłobki to nie wszystko. Jest alternatywa

  wieku do lat 3 (Dz. U. 2011 r., Nr 45, poz. 235). Dariusz Madejski, e-prawnik.pl żłobki, rodzice, dzieci, klub dziecięcy, ustawa żłobkowa, niania, opiekun dzienny

 • Założenie żłobka będzie łatwiejsze

  Madejski, e-prawnik.pl opieka, niania, opiekun dzienny, klub dziecięcy, żłobki, rodzice, dzieci, prywatna opiekunka

 • Wsparcie dla rodzin zmienione

  podmiotów, które mogą założyć żłobek lub klub dziecięcy, o instytucje publiczne zapewniające miejsca przede wszystkim dla dzieci swoich pracowników. Wprowadzono wymóg (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane