Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Leasing podatkowy

  trwałych, będących przedmiotem umowy leasingu, oraz składek na ubezpieczenie tych środków trwałych, jeżeli w umowie leasingu zastrzeżono, że korzystający będzie ponosił ciężar (...)

 • Firmowy samochód jako środek trwały w kosztach i przychodach podatkowych

  1999 r. w sprawie Klasyfikacji Środków Trwałych (Dz. U. Nr 112, poz. 1317).   W przypadku środków transportu używanych w większości przedsiębiorstw, najważniejsze znaczenie (...)

 • Okres amortyzacji sprzętu komputerowego

  amortyzacyjnych od powyższych składników majątku, których wartość początkowa (za wartość początkową środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych uważa się w (...)

 • Porada prawna na temat klasyfikacja środków trwałych laptop

  Nie szukaj dłużej informacji na temat klasyfikacja środków trwałych laptop, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Klasyfikacja Środków Trwałych

  wielu przypadkach klasyfikacja jest trudna (takimi przypadkami są z pewnością również klasyfikacja wg KŚT montażownicy ciężarowej i wyważarki do kół). W takiej sytuacji podatnik powinien (...)

 • Klasyfikacja środków trwałych

  Standardów Klasyfikacyjnych Urzędu Statystycznego w Łodzi, ul. Suwalska 29, 93-176 Łódź. klasyfikacja środków trwałych, regały, KŚT, narzędzia, przyrządy, ruchomości, wyposażenie

 • Amortyzacja telewizora

  środka trwałego już w pierwszym roku używania, bez względu na to, przez ile miesięcy w tym roku będzie on używany. Klasyfikacja Środków Trwałych, KŚT, urządzenia odbiorcze telewizyjne, (...)

 • Klasyfikacja sztucznej trawy

  trwałego lub obiektu budowlanego i wydanie opinii interpretacyjnej do Ośrodka Interpretacji Standardów Klasyfikacyjnych Urzędu Statystycznego w Łodzi, ul. Suwalska 29, 93-176 Łódź. KŚT, Klasyfikacja (...)

 • Zmiany podatkowe 2015. Co czeka przedsiębiorców?

  ? - Jeśli w swojej firmie posiadamy np. laptop, który - pomimo takiego obowiązku - nie został ujęty w ewidencji środków trwałych, to w momencie jego sprzedaży ustalony zostanie przychód (...)

 • Klasyfikacja studni w KŚT

  lokalne linie rozdzielcze, który obejmuje m.in. studnie). Klasyfikacja Środków Trwałych, KŚT, obiekt pomocniczy, studnia

 • Obiekty pomocnicze według KŚT

  „głównego” jako pojedynczego obiektu inwentarzowego, a to oznacza, że powinny być amortyzowane oddzielnie. budynki, stawka amortyzacyjna, obiekty pomocnicze, KŚT, Klasyfikacja Środków (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane