Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Majątek małżonków a sprawa o rozwód

  było rozdzielności majątkowej) z jej konta? Wraz z orzeczeniem rozwodu ustaje pomiędzy małżonkami wspólność małżeńska. Zazwyczaj podziału mająku małżeńskiegop dokonuje się już po rozwodzie (...)

 • Utrudnianie kontaktów z dzieckiem

  Rodzice dziecka po rozwodzie, obydwoje z pełnymi prawami rodzicielskimi, dziecko 22-miesięczne pozostaje przy matce. Ojciec żąda możliwości widywania dziecka 3 razy w tygodniu (w tym co drugi (...)

 • Darowizna na rzecz jednego z małżonków

  rozliczenie tych pieniędzy? Czy mogę oddać te rzeczy co kupila żona, wiele już się nie nadaje do użytku, a co z wycieczkami i innymi rzeczami których już po prostu nie ma? Moja żona oczywiście (...)

 • Opinia prawna na temat kindergeld po rozwodzie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kindergeld po rozwodzie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Brak pracy a władza rodzicielska

  nie będzie mogła wychowywać dziecka po rozwodzie? Władza rodzicielska obejmuje w szczególności obowiązek i prawo rodziców do wykonywania pieczy nad osobą i majątkiem dziecka oraz do wychowania (...)

 • Zaprzeczenie ojcostwa a odzyskanie majątku

  Jestem po rozwodzie, mamy 10 letniego syna, ktory urodził się w ok. 120 dniu małżeństwa. Wiem, że jego matka obcowala z innymi mężczyznami w okresie jego poczęcia lecz stanowczo stwierdzila, (...)

 • Dowód ustania poprzedniego małżeństwa cudzoziemca

  sądu o rozwodzie. Skuteczność w Polsce mają zagranicze orzeczenia orzekające rozwód lub unieważnienie małżeństwa uznane w trybie przewidzianym właściwymi przepisami Kodeksu postępowania cywilnego (...)

 • Terapia psychologiczna a dobro dziecka

  Czy w sytuacji niemożności porozumienia się rodziców co do pieczy nad dzieckiem po prawomocnym rozwodzie składa się w sądzie rodzinnym pozew czy wniosek o dopuszczenie strony (ojca) do terapii

 • Kontakt ojca z psychologiem dziecka

  Dziecko uczęszcza z matką na terapię psychologiczną. Strony są po rozwodzie. Rozwód jest prawomocny. Pobyt dziecka sąd ustalił przy matce. Ojciec ma pełną władzę rodzicielską. Ojciec nie (...)

 • Uczestnictwo rodziców w terapii dziecka

  Strony są po rozwodzie. Rozwód jest prawomocny. Strony posiadają dziecko 8 letnie. Oboje posiadają władzę rodzicielską, z tym, że miejsce pobytu dziecka jest przy matce. Matka uczęszcza z (...)

 • Orzeczenie o władzy rodziców w wyroku rozwodowym

  pobytu (nie zamieszkania) swoje i dziecka bez zgody ojca? Czy powódka może wystąpić (i w jakich okolicznościach) o ustalenie kontaktów pozwanego z dzieckiem w trakcie sprawy rozwodowej czy też po (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

  witam, czy komsu z Was udalo sie zalatwic kindergeld? prosze o pomoc. Zasilek na dziecko zosteje przyznany, gdy przynajmniej jeden z rodzicow podlega prawu (...)

 • Jak załatwić Kindergeld?

  Witam, na każdej stronie są inne informacje, dlatego postanowiłem napisać krok po kroku - jak załatwić Kindergeld. Dla jasnosci chce wyjaśnić, (...)

 • Alimenty zza granicy

  jak i gdzie moge starac sie o alimenty dla dziecka ktorego ojciec mieszka za granica i nie poczuwa sie do obowiazku. ponadto oprocz alimentow musze ustalic (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane