Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wymiana prawa jazdy

  zgłosić ten fakt w opisany powyżej sposób. ruch drogowy, prawo jazdy, wymiana prawa jazdy, zmiana nazwiska, zmiana adresu zameldowania,

 • Wniosek o wymianę prawa jazdy wysłany pocztą

  We wniosku o wymianę prawa jazdy na nowe (termin do 30.06) pkt. A ust. 7 trzeba wypełnić rubrykę: ,, adres zamieszkania,,. Czy konieczne jest wpisanie adresu zameldowania z dowodu osobistego, (...)

 • Czym jest zameldowanie i wymeldowanie? Przesłanki i zasady realizacji obowiązku meldunkowego

  którego zamierza się czasowo przebywać pod określonym adresem. Osoba zobowiązana do zameldowania się na pobyt stały lub czasowy, zgłasza wymagane do zameldowania dane organowi gminy, (...)

 • Porada prawna na temat kiedy wymiana prawa jazdy-zmiana adresu zameldowania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kiedy wymiana prawa jazdy-zmiana adresu zameldowania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakie masz prawa w przypadku doręczenia uszkodzonej przesyłki? - opinia prawna

  wizerunek nie są zabronione prawem, nie utrudniają odczytania adresu ani umieszczenia nalepek, napisów lub pieczęci pocztowych, nie znajdują się na powierzchni znaczków pocztowych naklejonych (...)

 • Doręczenia a nowe miejsce zamieszkania

  sąd o aktualnym miejscu zamieszkania. Co do przesyłek prywatnych (korespondencja, w której nadawcą jest mąż albo sąsiedzi) nie istnieją przepisy określające kiedy przesyłkę uważa się za doręczoną, (...)

 • Jak uzyskać nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym?

  o aktualnym miejscu zameldowania osoby fizycznej. We wniosku należy wskazać interes prawny w uzyskaniu danych - najkorzystniej wskazać wezwanie sądu do podania aktualnego miejsca zameldowania

 • Wydatki na remont mieszkania

  inny adres zameldowania, inny adres zamieszkania oraz inny adres remontowanego lokalu, do którego podatnik posiada tytuł prawny, czy jest to bez znaczenia? Czy w przypadku, kiedy na fakurze VAT

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane