Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny

  , którzy kiedykolwiek posiadali na utrzymaniu co najmniej troje dzieci. KDR w liczbach Obecnie w ramach programu KDR zniżki dla rodzin wielodzietnych oferuje ponad 4,2 tysiąca firm i instytucji (...)

 • Ferie tańsze z Kartą Dużej Rodziny

  przedsiębiorstwem i jego ofertą. KDR w liczbach Wśród dotychczasowych partnerów KDR, których jest ponad 3 301,  znajdują się  podmioty z ofertami z branży spożywczej, (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej?

  Jak otrzymać mKDR i z niej korzystać? Karta Dużej Rodziny (KDR) jest już dostępna także w wersji elektronicznej. Dzięki temu rodziny wielodzietne mogą korzystać z KDR w formie aplikacji na

 • Porada prawna na temat kdr

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kdr, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Tańsze rozrywki z Kartą Dużej Rodziny...

  ; rabat w wysokości 20% od biletu normalnego dla wszystkich członków rodziny, która posiada KDR na bilety wstępu do Laboratoriów Wiedzy, Parku linowego, Park kreatywnego oraz na

 • Przegląd wsparcia rodzin i planowane zmiany

  , którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci. Obecna sytuacja jest dla nich krzywdząca, gdyż mimo tego, że wychowali na przykład pięcioro czy sześcioro dzieci, nie mogą otrzymać (...)

 • „Za życiem” - wsparcie kobiet w ciąży i rodzin

  społecznej w miejscu zamieszkania. Informacji w tym zakresie udziela także asystent rodziny. Jeżeli posiadasz troje lub więcej dzieci możesz skorzystać z Karty Dużej Rodziny (KDR). KDR uprawnia (...)

 • Jest już rządowy program dla rodzin wielodzietnych

  nazwisko osoby uprawnionej (rodzica lub dziecka), numer PESEL, termin ważności, numer karty, logo programu.Szacuje się, że w latach 2014-2015 zostanie wydane ok. 3,4 mln KDR (w 2014 – 1,3 mln i (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny?

  następujące dane: imię i nazwisko, numer PESEL, data ważności karty, jej numer, skrótowiec KDR (Karta Dużej Rodziny) napisany alfabetem Braille'a, zabezpieczenia przed podrobieniem. Warto (...)

 • Ile wyniosą świadczenia rodzinne od 1 listopada 2018 r.?

  tylko świadczenie wychowawcze 500+ czy sieci miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, ale również m.in. Kartę Dużej Rodziny (KDR). Jest to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KDR

  mam takie pytanie gdy zostalam wpisana do krajowego rejestru dłużników i splacilam juz dana kwote która zalegalam co dalej powinnam zrobic aby zostac (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane